صفحه اصلی » اقتصادی » افتتاح سه پروژه جهاد کشاورزی شهرستان گلپایگان در هفته دولت

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان گلپایگان خبرداد؛

افتتاح سه پروژه جهاد کشاورزی شهرستان گلپایگان در هفته دولت

پروژه ۱۷ هکتاری گل محمدی، ایجاد آبیاری کم فشار در مزرعه ۲۴ هکتاری و آبیاری بارانی در مزرعه ۹ هکتاری سه پروژه افتتاح شده جهاد کشاورزی گلپایگان در هفته دولت است.

تاریخ انتشار: ۱۷:۲۹ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ حیدرعلی گل محمدی در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به کاشت 17 هکتار گل محمدی در یک مزرعه گفت: این پروژه در مزرعه ای به مساحت یکصد هکتار و با هزینه ای نزدیک به ششصد میلیون تومان به بهره برداری رسیده است.

وی اضافه کرد: تمام اعتبارات این طرح از طرف مزرعه دار و با هزینه شخصی تأمین شده که البته مقداری از هزینه ها مثل هزینه آبیاری تحت فشار توسط جهاد کشاورزی به ایشان بازگردانده می شود.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان گلپایگان عنوان کرد: طرح گسترش و احیاء باغ پسته و همچنین افزایش گل محمدی از دیگر برنامه های این فرد است که در فازهای بعدی اجرایی می شوند.

گل محمدی پروژه آبیاری کم فشار در یکی از مزارع گلپایگان را دیگر پروژه افتتاحی در هفته دولت معرفی کرد و گفت: این پروژه در زمینی به مساحت 24 هکتار و با مشارکت جهاد کشاورزی اجرا شده است.

وی افزود: 70 میلیون از اعتبارات مورد نیاز توسط خود فرد و 83 میلیون و 700 هزار تومان نیز توسط جهاد کشاورزی به صورت بلاعوض پرداخته شده است.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان گلپایگان با اشاره به ایجاد آبیاری بارانی در یکی دیگر از مزارع گلپایگان این طرح را پروژه بعدی افتتاح شده خواند و تصریح کرد: آبیاری بارانی در مزرعه نه هکتاری در روستای ملازجان در این هفته به بهره برداری رسید که 39 میلیون از هزینه های آن آورده شخصی و 49 میلیون و 500 هزار تومان آن نیز توسط جها کشاورزی شهرستان تأمین شده است.

انتهای پیام/ دیار عالمان/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد