صفحه اصلی » مقاومت » نقش ویژه اردوهای جهادی در تحقق اقتصاد مقاومتی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان مطرح کرد؛

نقش ویژه اردوهای جهادی در تحقق اقتصاد مقاومتی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان با بیان اینکه اردوهای جهادی در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش زیادی دارد، اظهارکرد: هدف از اردوهای جهادی کمک به محرومان بوده و این ارودها می‌تواند در شناخت و درک محرومیت‌ها تأثیرگذار باشد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۰۸ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ حسن فخرل پیش از ظهرامروز درآیین اختتامیه اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زواره اظهار کرد: اردوهای جهادی بسیج دانشجویی گامی مؤثر جهت محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار از امکانات میهن اسلامی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان گفت: اردوی جهادی دانشجویی با هدف محرومیت زدایی درعرصه های مختلف در این منطقه برگزار شد که امیدوارم که توانسته باشیم گامی هر چند کوچک در محرومیت زدایی برداشته باشیم.

وی افزود: کلاس های مختلف فرهنگی و آموزشی با توجه به مقاطع سنی مختلف برای خواهران روستا برگزار شده که از جمله آن ها می‌توان به مشاوره خانواده، تربیت فرزند و همسرداری اشاره کرد.

سرهنگ فخرل با بیان اینکه اردوهای دانشجویی دارای ثمرها و فواید بسیاری هم برای مردم محروم و هم برای جامعه دانشگاهی است، تصریح کرد: توجه، حمایت و پشتیبانی بیشتر مسئولان از اردوهای جهادی دانشجویی ضروری است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان خودسازی و نزدیکی به خدا در اردوهای جهادی را بیش از هر فضای دانشجویی دیگری قابل تحسین دانست و افزود: فعالیت های سازندگی، عمرانی، فرهنگی، علمی و بهداشتی از دیگر اهداف جهادگران است.

وی با بیان اینکه اردوهای جهادی در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش زیادی دارد، اظهارکرد: هدف از اردوهای جهادی کمک به محرومان بوده و این ارودها می‌تواند در شناخت و درک محرومیت‌ها تأثیرگذار باشد.

انتهای پیام/صبح اردستان

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد