صاحب نیوز

804 copy

کنترل تلویزیون خود را همیشه در دست داشته باشید؛

نرم افزار های کنترل وسایل برقی+ دانلود

‏این برنامه ها انقلابی در خانه شما ایجاد می کند و یک تجربه خیلی خوب برای شما به وجود می آورد که شامل ویژگی های یک ریموت به عنوان کنترل از راه دور وسایل خانگی از قبیل تلویزیون ، اسپیلیت، پلیرهای خانگی و … استفاده کنید.

کدخبر: 744872
۱۳۹۶/۰۶/۱۰ @ ۱۵:۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ ‏این ریموت همه چیز را تغییر میدهد!این کنترل از راه دور هوشمند انقلابی در تجربه سرگرمی خانگی خود با ترکیب کنترل از راه دور جهانی و زندگی و یا لیست های تلویزیون به یک برنامه ی ساده برای استفاده تبدیل می کند. ‏یک ریموت کنترل قابل اعتماد برای تلوزیون، ستاپ باکس ، پخش کننده دی وی دی ، بلوری، roku ، تلویزیون اپل ، سیستم صوتی، و دیگر وسایل خانه مانند کولر گازی و وسایل گرمایشی با استفاده از سنسور ir (اشعه بنفش) که در گوشی شما قرار داده شده که در بعضی از مدل های شیائومی سامسونگ ،HTC و LG و دیگر برند ها(لازم به ذکر است که قبل از دانلود این برنامه از وجود سنسور گفته شده اطمینان پیدا کنید ) لذت ببرید بهترین برنامه ریموت کنترل در اختیارتان است.

1- Peel Universal Smart TV Remote Control

Peel Smart Remote برنامه قدرتمندی برای ایجاد یک کنترل از راه دور می باشد که برای کاربران اندروید ارائه شده است. شما می توانید توسط برنامه یک کنترل پخش درست کرده و برای تلویزیون و دوریین خاص و دارای ویژگی های مختلف استفاده کنید. این برنامه بیش از ۴۰۰ هزار دستگاه را مورد پشتیبانی قرار داده است و شما خواهید توانست تا بدون نیاز به بلند شدن با استفاده از گوشی خود بسیاری از وسایل الکتریکی را روشن و خاموش و یا تغییراتی در آن ایجاد نمایید.

توجه: می بایست تلفن همراه شما اشعه ir (مادون قرمز) با خود به همراه داشته باشد در غیر اینصورت این کار عملی نخواهد شد.

حجم فایل

26 مگابایت

لینک دانلود

دانلود از مایکت

لینک دانلود

دانلود از گوگل پلی

2- Smart IR Remote

توسط نرم افزار Smart IR Remote از گوشی خود به عنوان کنترل از راه دور وسایل خانگی استفاده کنید. همانطور که مطلع هستید اخیرا فرستنده های مادون قرمز یا همان اینفرارد به اسمارتفون ها باز گشته اند البته نه به عنوان درگاه ارسال فایل بلکه کاربردی همانند کنترل را به دستگاه می دهند. برای این منظور برنامه پیش فرضی در گوشی نصب شده است، این برنامه به مراتب از برنامه استوک گوشی بهتر بوده و دوستانی که گوشی های پشتیبانی شده را دارند میتوانند لذتی مضاعف ر با این برنامه تجربه کنند.

برای مشاهده لیست گوشی ها و تبلت های مجهز به درگاه اینفرارد به اینجا مراجعه نمایید.

حجم فایل

13 مگابایت

لینک دانلود

دانلود از کافه بازار

لینک دانلود

دانلود از گوگل پلی

انتهای پیام/ت.ت