صفحه اصلی » مقاومت » شهید شیرازی پای ثابت هیئت بود/ امیدواریم رهرو راه این شهید باشیم

همکلاسی شهید امین شیرازی:

شهید شیرازی پای ثابت هیئت بود/ امیدواریم رهرو راه این شهید باشیم

همکلاسی شهید امین شیرازی با بیان اینکه این شهید همیشه در جلسات هیئت علی اکبر(ع) دانشگاه که دوشنبه ها برگزار می شد شرکت می کرد، گفت: این شهید از موقعی که با این هیئت آشنا شد، هر هفته خود را مقید می دانست که در این جلسات هفتگی شرکت کند.

تاریخ انتشار: ۰۸:۳۰ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۴

مجید طلایی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با بیان این شهید امین شیرازی از دوستان و هم ورودی های بنده در رشته معماری معماری دانشگاه آزاد خمینی شهر در سال 85 بود، اظهارکرد: هم رشته ای بودن و هم ورودی بودن موجب شد که در بسیاری از کلاس ها با این شهید بزرگوار هم کلاسی بوده و توفیق بودن در کنار او را داشته باشیم.

دوست و همکلاسی شهید امین شیرازی ادامه داد: شهید بزرگوار بسیار خوش برخورد و خوش لبخند بود که با عضو شدن ایشان در جامعه اسلامی دانشجویان ارتباطات ما بیشتر شد.

وی با بیان اینکه این شهید همیشه در جلسات هیئت علی اکبر(ع) دانشگاه که دوشنبه ها برگزار می شد شرکت می کرد، گفت: این شهید از موقعی که با این هیئت آشنا شد، هر هفته خود را مقید می دانست که در این جلسات هفتگی شرکت کند.

طلایی با بیان اینکه در ایام محرم سال های دانشجویی با این شهید در هیئت رزمندگان اسلام و هیئت جوانان قائم(ع) شرکت می کردیم، گفت: آخرین دیدار من با شهید شیرازی به دو سال پیش برمی گردد که ایشان به اتفاق همسر خود به میدان امام خمینی (ره) اصفهان آمدند.

وی ادامه داد: امیدواریم توفیق رهرو راه ایشان بودن را داشته باشیم.

گفتنی است شهید امین شیرازی در پی واژگونی خودروی حامل جهادگران موسسه طلوع حق در اطراف یکی از روستاهای گیلانغرب به همراه سید محمد حسینی به شهادت رسید.

انتهای پیام/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد