صفحه اصلی » اجتماعی » سارق ناقوس های میلیاردی کلیسا دستگیر شد/ انبار 9 میلیاردی لوازم پزشکی قاچاق لو رفت

اخبار انتظامی استان؛

سارق ناقوس های میلیاردی کلیسا دستگیر شد/ انبار 9 میلیاردی لوازم پزشکی قاچاق لو رفت

فرمانده انتظامی شهرستان بوئین و میاندشت از دستگیری یک سارق که ناقوس های یک کلیسا به ارزش چهار میلیارد ریال را در شهرستان بوئین و میاندشت سرقت کرده بود خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۵ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ علیرضا طاهری در گفت و گویی گفت: در پی وقوع سرقت ناقوس های یک کلیسا در یکی از روستاهای شهرستان بوئین و میاندشت ، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی و پلیس  آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام یکسری کارهای تخصصی موفق شدند سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در مخفیگاه اش دستگیر کنند.

این مسئول انتظامی با اشاره به کشف ناقوس های سرقتی در مخفیگاه سارق افزود: ارزش ناقوس های کشف شده توسط کارشناسان مربوطه چهار میلیارد ریال اعلام شده است .

سرهنگ طاهری در پایان با اشاره به اینکه متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد از مردم خواست، در صورت مشاهده پرسه زنی افراد مشکوک و ناشناس در اطراف محل زندگیتان و یا هر گونه موارد دیگر از طریق تماس با تلفن 110 موضوع را به پلیس اطلاع دهید.

توقیف وانت زامیاد با 99 کیلو گرم تریاک در شهرضا
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از کشف مقدار 99 کیلو گرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه وانت زامیاد و دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد.

سرهنگ جهانگیر کریمی گفت : ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه وانت زامیاد مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو مقدار 99 کیلو گرم تریاک که در اتاق بار خودرو جاساز شده بود کشف شد .

سرهنگ کریمی بیانکرد: در این رابطه یک سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد .

سارق حرفه ای منازل نیمه ساز شاهین شهردستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از دستگیری یک سارق حرفه ای اماکن خصوصی و منازل نیمه ساز و کشف 150 میلیون ریال اموال مسروقه خبر داد.

سرهنگ رجبعلی مختاری گفت : در پی وقوع چندین مورد سرقت از اماکن خصوصی و منازل نیمه ساز در شهرستان شاهین شهر بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام یکسری کارهای تخصصی موفق شدند سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کنند.

سرهنگ مختاری بیان کرد: فرد دستگیر شده در بازجوئی های بعمل آمده به سرقت 150 میلیون ریال اموال از منازل نیمه ساز و اماکن خصوصی شهروندان شاهین شهری اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضائی از شهروندان خواست ، برای اماکن خصوصی و منازل نیمه ساز از نگهبانان مطمئن استفاده شود و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق تماس با تلفن 110 به پلیس اطلاع دهید.

سرعت عمل پلیس سارق حرفه ای موتورسیکلت را غافلگیر کرد
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری یک سارق حرفه ای موتورسیکلت حین سرقت و کشف یک موتورسیکلت سرقتی خبر داد.

سرهنگ حسن یاردوستی گفت : در پی وقوع چندین مورد سرقت موتورسیکلت شهروندان اصفهانی شناسایی و دستگیری عامل یا عوامل این سرقت ها به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت .

وی افزود: ماموران با راه اندازی گشت های آشکار و پنهان موفق شدند این سارق را شناسایی و هنگامی که قصد سرقت یک موتورسیکلت را داشت دستگیر کنند.

این مسئول انتظامی با اشاره به کشف یک موتورسیکلت سرقتی از این سارق بیان داشت: در این خصوص پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

انبار 9 میلیاردی لوازم پزشکی قاچاق لو رفت
رئیس پلیس آگاهی استان از کشف یک محموله لوازم پزشکی خارجی به ارزش 9 میلیارد ریال که در انباری دپو و آماده توزیع بود، خبر داد.

سرهنگ کارآگاه ستار خسروی در تشریح این خبر، گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه فردی اقدام به توزیع یک محموله سنگین لوازم پزشکی در انباری کرده و قصد توزیع آن ها را دارد بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی اصفهان قرار گرفت .

وی اظهارکرد: ماموران پس از اطمینان از صحت موضوع و هماهنگی با مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از محل یک محموله لوازم پزشکی خارجی کشف کردند.

سرهنگ خسروی با اشاره به اینکه مالک محموله مدارک مربوطه گمرکی را ارائه نداد، افزود: در این رابطه، یک نفر دستگیرو پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

این مسئول انتظامی از تحویل لوازم کشف شده به اداره گمرک خبر داد و بیان کرد: محموله مکشوفه از سوی کارشناسان 9 میلیارد ریال ارزش گذاری شده است .

رئیس پلیس آگاهی اصفهان در پایان خطاب به کلیه قاچاقچیان کالاو مفسدان اقتصادی جامعه گفت ، نیروی انتظامی و قوه قضائیه با قاطعیت تمام با این گونه افراد برخورد خواهند کرد و اجازه جولان و سرکشی به آنان نخواهند داد.

انتهای پیام/ت.ت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد