صفحه اصلی » اجتماعی » سارق ناقوس هاي ميلياردي كليسا دستگير شد/ انبار 9 ميلياردي لوازم پزشكي قاچاق لو رفت

اخبار انتظامی استان؛

سارق ناقوس هاي ميلياردي كليسا دستگير شد/ انبار 9 ميلياردي لوازم پزشكي قاچاق لو رفت

فرمانده انتظامي شهرستان بوئين و مياندشت از دستگيري يك سارق كه ناقوس هاي يك كليسا به ارزش چهار ميليارد ريال را در شهرستان بوئين و مياندشت سرقت كرده بود خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۵ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ عليرضا طاهري در گفت و گویی گفت: در پي وقوع سرقت ناقوس هاي يك كليسا در يكي از روستاهاي شهرستان بوئين و مياندشت ، شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس امنيت عمومي و پليس  آگاهي اين شهرستان قرار گرفت.

وي ادامه داد: ماموران با انجام يكسري كارهاي تخصصي موفق شدند سارق را شناسايي و پس از هماهنگي با مقام قضائي در مخفيگاه اش دستگير كنند.

اين مسئول انتظامي با اشاره به كشف ناقوس هاي سرقتي در مخفيگاه سارق افزود: ارزش ناقوس هاي كشف شده توسط كارشناسان مربوطه چهار ميليارد ريال اعلام شده است .

سرهنگ طاهري در پايان با اشاره به اينكه متهم جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي تحويل داده شد از مردم خواست، در صورت مشاهده پرسه زني افراد مشكوك و ناشناس در اطراف محل زندگيتان و يا هر گونه موارد ديگر از طريق تماس با تلفن 110 موضوع را به پليس اطلاع دهيد.

توقيف وانت زامياد با 99 كيلو گرم ترياك در شهرضا
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان از كشف مقدار 99 كيلو گرم ترياك در بازرسي از يك دستگاه وانت زامياد و دستگيري يك سوداگر مرگ خبر داد.

سرهنگ جهانگير كريمي گفت : ماموران انتظامي مستقر در ايستگاه ايست و بازرسي شهيد امامي شهرستان شهرضا حين كنترل خودروهاي عبوري به يك دستگاه وانت زامياد مشكوك و آن را متوقف كردند.

وي افزود: در بازرسي از اين خودرو مقدار 99 كيلو گرم ترياك كه در اتاق بار خودرو جاساز شده بود كشف شد .

سرهنگ كريمي بيانکرد: در اين رابطه يك سوداگر مرگ دستگير و پس از تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي تحويل داده شد .

سارق حرفه اي منازل نيمه ساز شاهين شهردستگير شد
فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر از دستگيري يك سارق حرفه اي اماكن خصوصي و منازل نيمه ساز و كشف 150 ميليون ريال اموال مسروقه خبر داد.

سرهنگ رجبعلي مختاري گفت : در پي وقوع چندين مورد سرقت از اماكن خصوصي و منازل نيمه ساز در شهرستان شاهين شهر بررسي موضوع در دستور كار ماموران انتظامي اين شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: ماموران با انجام يكسري كارهاي تخصصي موفق شدند سارق را شناسايي و پس از هماهنگي با مقام قضائي دستگير كنند.

سرهنگ مختاري بيان کرد: فرد دستگير شده در بازجوئي هاي بعمل آمده به سرقت 150 ميليون ريال اموال از منازل نيمه ساز و اماكن خصوصي شهروندان شاهين شهري اعتراف كرد.

فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر با اشاره به تحويل متهم به مراجع قضائي از شهروندان خواست ، براي اماكن خصوصي و منازل نيمه ساز از نگهبانان مطمئن استفاده شود و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشكوك موضوع را از طريق تماس با تلفن 110 به پليس اطلاع دهيد.

سرعت عمل پليس سارق حرفه اي موتورسيكلت را غافلگير كرد
فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان از دستگيري يك سارق حرفه اي موتورسيكلت حين سرقت و كشف يك موتورسيكلت سرقتي خبر داد.

سرهنگ حسن ياردوستي گفت : در پي وقوع چندين مورد سرقت موتورسيكلت شهروندان اصفهاني شناسايي و دستگيري عامل يا عوامل اين سرقت ها به صورت ويژه در دستور كار ماموران انتظامي اين شهرستان قرار گرفت .

وي افزود: ماموران با راه اندازي گشت هاي آشكار و پنهان موفق شدند اين سارق را شناسايي و هنگامي كه قصد سرقت يك موتورسيكلت را داشت دستگير كنند.

اين مسئول انتظامي با اشاره به كشف يك موتورسيكلت سرقتي از اين سارق بيان داشت: در اين خصوص پرونده تشكيل و متهم جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي تحويل داده شد.

انبار 9 ميلياردي لوازم پزشكي قاچاق لو رفت
رئيس پليس آگاهي استان از كشف يك محموله لوازم پزشكي خارجي به ارزش 9 ميليارد ريال كه در انباري دپو و آماده توزيع بود، خبر داد.

سرهنگ كارآگاه ستار خسروي در تشریح این خبر، گفت: در پي دريافت اخباري مبني بر اينكه فردي اقدام به توزيع يك محموله سنگين لوازم پزشكي در انباري كرده و قصد توزيع آن ها را دارد بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس آگاهي اصفهان قرار گرفت .

وي اظهارکرد: ماموران پس از اطمينان از صحت موضوع و هماهنگي با مقام قضائي به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از محل يك محموله لوازم پزشكي خارجي كشف کردند.

سرهنگ خسروي با اشاره به اينكه مالك محموله مدارك مربوطه گمركي را ارائه نداد، افزود: در اين رابطه، يك نفر دستگيرو پس از تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي تحويل داده شد.

اين مسئول انتظامي از تحويل لوازم كشف شده به اداره گمرك خبر داد و بيان کرد: محموله مکشوفه از سوی كارشناسان 9 ميليارد ريال ارزش گذاري شده است .

رئيس پليس آگاهي اصفهان در پايان خطاب به كليه قاچاقچيان كالاو مفسدان اقتصادي جامعه گفت ، نيروي انتظامي و قوه قضائيه با قاطعيت تمام با اين گونه افراد برخورد خواهند كرد و اجازه جولان و سركشي به آنان نخواهند داد.

انتهای پیام/ت.ت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد