صفحه اصلی » مذهبی » بازگشت حجاج اصفهانی از 15 شهریورماه/ آمادگی کامل فرودگاه شهید بهشتی در پذیرایی از حجاج

مدیر حج و زیارت استان به صاحب‌نیوز خبر داد؛

بازگشت حجاج اصفهانی از 15 شهریورماه/ آمادگی کامل فرودگاه شهید بهشتی در پذیرایی از حجاج

مدیر حج و زیارت استان اصفهان گفت: تمامی 41 کاروان حجاج اصفهانی و سه کاروان استان چهارمحال بختیاری در قالب 24 پرواز از پانزدهم تا 24 شهریورماه از فرودگاه‌های جده و مدینه به فرودگاه شهید بهشتی اصفهان بازخواهند گشت.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۷ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۳

غلامعلی زاهدی در گفتگو با خبرنگار صاحب‌نیوز با اشاره به نزدیک بودن اتمام اعمال حج تمتع توسط حجاج، اظهار کرد: از پانزدهم شهریورماه بازگشت حجاج اصفهانی به کشور آغاز می‌شود.

مدیر حج و زیارت استان اصفهان بابیان اینکه کاروان‌هایی که مدینه‌قبل بوده‌اند از فرودگاه جده به اصفهان بازمی‌گردند، افزود: کاروان‌هایی نیز که مدینه‌بعد بوده‌اند با پرواز از فرودگاه مدینه به اصفهان بازخواهند گشت.

وی خاطرنشان کرد: زائران بیت‌الله الحرام از استان اصفهان در قالب 41 کاروان به سفر حج تمتع سال 96 اعزام‌شده بودند که 19 کاروان مدینه‌بعد و 22 کاروان مدینه‌اول بوده‌اند ضمن اینکه سه کاروان از استان چهار محل و بختیاری نیز از اصفهان برای این سفر معنوی اعزام‌شده بودند که بازگشت آن‌ها نیز با کاروان‌های اصفهانی خواهد بود.

زاهدی با اشاره به برگزاری جلسات هماهنگی با فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی در خصوص ورود حجاج اظهار کرد: آمادگی کامل برای پذیرایی از حجاج در فرودگاه ایجادشده است.

مدیر حج و زیارت استان اصفهان گفت: تمامی 41 کاروان حجاج اصفهانی و سه کاروان استان چهارمحال بختیاری در قالب 24 پرواز از پانزدهم تا 24 شهریورماه به فرودگاه شهید بهشتی بازخواهند گشت.

گفتنی است اولین گروه از زائران بیت‌الله الحرام استان اصفهان پنج شنبه 12 مردادماه عازم سفر معنوی حج شده بودند.

انتهای پیام/گ.ف

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد