صفحه اصلی » ورزشی » وجود دو هزار والیبالیست حرفه ای و نیمه حرفه ای در شهرستان/ برگزاری مسابقات شهرستانی و استانی باعث پیشرفت والیبال گلپایگان می شود

دبیر هیئت والیبال شهرستان گلپایگان مطرح کرد؛

وجود دو هزار والیبالیست حرفه ای و نیمه حرفه ای در شهرستان/ برگزاری مسابقات شهرستانی و استانی باعث پیشرفت والیبال گلپایگان می شود

دبیر هیئت والیبال شهرستان گلپایگان گفت: حدود دو هزار نفر در گلپایگان به صورت حرفه ای و نیمه حرفه ای والیبال بازی می کنند.

تاریخ انتشار: ۱۷:۴۱ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ جابر شایسته در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به وجود دو هزار والیبالیست حرفه ای و نیمه حرفه ای در شهرستان گلپایگان، عنوان کرد: یک هزار نفر از این تعداد به صورت کاملا حرفه ای والیبال را دنبال کرده و بقیه این تعداد در کلاس های آموزشی و پیشکسوتان و… مشغول بازی هستند.

وی با تأکید بر اینکه شهر گوگد والیبال دوست ترین و مقام آور ترین منطقه شهرستان است، تصریح کرد: آکادمی والیبال تبیان گوگد به تنهایی در بخش خانم ها و آقایان بیش از 250 نفر والیبالیست در رده های سنی مختلف دارد که این آمار در این شهرستان بی نظیر است.

دبیر هیئت والیبال شهرستان گلپایگان اظهار کرد: هیئت والیبال شهرستان با هدف شناسایی استعداد های برتر برای اعزام تیم های منتخب تمامی رده های سنی به مسابقات استانی و ایجاد انگیزه برای بازیکنان و مربیان آکادمی های شهرستان گلپایگان مسابقاتی را در رده های سنی مختلف از ابتدای تیر ماه برگزار کرد.

شایسته با بیان اینکه بودجه ای از طرف تربیت بدنی برای این مسابقات اختصاص داده نشده، گفت: هزینه های این مسابقات از طرف رئیس هیئت والیبال و بدون منبع و با هزینه شخصی تأمین شده و تنها مبلغ ناچیزی به عنوان ورودی از تیم های شرکت کننده اخذ می شود.

وی اضافه کرد: افرادی که مسئولیت برگزاری مسابقات را بر عهده دارند نیز بدون دریافت پول و تنها برای گسترش ورزش در شهرستان این کار را انجام می دهند.

برگزاری شش دوره مسابقات والیبال در رده های سنی مختلف در تابستان امسال

این مربی والیبال اشاره ای به مسابقات برگزار شده از طرف هیئت والیبال شهرستان در تابستان امسال کرد و گفت: مسابقات رده سنی مینی والیبال پسران زیر 12 سال اولین مسابقه ای بود که از نهم تیر ماه با حضور شش تیم در دو گروه سه تیمی برگزار شد.

شایسته عنوان کرد: این مسابقات در 16 تیر ماه به پایان رسیده و تیم های ارتعاشات صنعتی ایران، هیئت تبیان گوگد و آکادمی والیبال گلپایگان مقام های اول تا سوم این مسابقات را به دست آوردند.

وی مسابقات والیبال آتیه سازان پسران زیر 14 سال را مسابقه دوم برگزار شده در تابستان امسال معرفی کرد و بیان کرد: این مسابقات با حضور پنج تیم در دو گروه از 23 تیر ماه شروع و تا 30 این ماه ادامه داشت.

دبیر هیئت والیبال شهرستان گلپایگان افزود: مقام های اول تا سوم این رقابت ها نیز به ترتیب به تیم های هیئت تبیان گوگد، ارتعاشات صنعتی و آکادمی والیبال شهرستان گلپایگان رسید.

شایسته اظهار کرد: مسابقات مینی والیبال دختران شهرستان نیز از 30 تیر ماه تا ششم مرداد ماه با حضور هفت تیم و در دو گروه برگزار شد و در پایان تیم ایوان مقام اول و تیم های کوثر و گلشهر مقام های دوم و سوم را به دست آوردند.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال نوجوانان پسر در ششم مرداد ماه بیان کرد: این رقابت ها نیز با قهرمانی تیم آکادمی والیبال تبیان گوگد و کسب مقام های دوم و سوم توسط تیم های هیئت تبیان گوگد و استعداد های درخشان گلپایگان در 13 مرداد ماه به پایان رسید.

مربی تیم هیئت تبیان گوگد مقام آوران مسابقات بعدی را تیم های هیئت تبیان گوگد، آکادمی والیبال تبیان گوگد و استعداد های درخشان گلپایگان معرفی کرد و گفت: این تیم ها در مسابقات والیبال جوانان پسر گلپایگان که 20 مرداد ماه به پایان رسید، توانستند مقام های اول تا سوم را از آن خود کنند.

شایسته عنوان کرد: مسابقات والیبال امید دختران آخرین مسابقه ای بود که در تابستان امسال برگزار شد و تیم های فاطمیون، آریانا و گلشهر مقام آوران اول تا سوم این رقابت ها بودند.

وی اضافه کرد: رقابت های امید پسران و نوجوانان دختر نیز در مهر ماه و لیگ بزرگسالان آقایان و بانوان نیز مسابقاتی هستند که در ادامه از طرف هیئت والیبال شهرستان برگزار خواهند شد.

اعزام شش تیم والیبال گلپایگان به مسابقات استانی در تابستان امسال

این والیبالیست گلپایگانی با اشاره به اعزام تیم های رده سنی مختلف به مسابقات استانی گفت: تیم منتخب بزرگسالان گلپایگان با اعزام به مسابقات غرب استان توانست عنوان نائب قهرمانی را از آن خود کند.

شایسته عنوان کرد: تیم مینی والیبال پسران و چهار تیم از بانوان نیز دیگر تیم های اعزامی به مسابقات استانی بودند که در این بین تیم بانوان گوگد گلپا در فریدونشهر توانست مقام سوم را به دست آورد.

وی با اشاره به انتخاب یکی از بازیکنان تیم مینی والیبال پسران برای مسابقات کشوری تصریح کرد: محمد امین شاهپری بازیکنی است که از طرف تیم آموزش و پرورش ناحیه پنج اصفهان که مقام نائب قهرمانی مسابقات استانی را دارد، انتخاب شده و در مسابقات کشوری که در استان زنجان انجام می شود به سر می برد.

وجود ۱۷ کلاس آموزش والیبال در شهرستان گلپایگان

دبیر هیئت والیبال شهرستان گلپایگان تعداد کلاس های آموزشی والیبال را در این شهرستان 17 کلاس دانست و تشریح کرد: 10 کلاس آموزش والیبال در سرتاسر شهرستان گلپایگان اعم از گوگد، گلشهر و گلپایگان در بخش بانوان در حال فعالیت بوده و به طور میانگین 400 نفر را پوشش می دهند.

شایسته افزود: هفت کلاس آموزشی نیز در سطح شهرستان برای آقایان فعال بوده و نزدیک به 400 نفر در آن ها مشغول یادگیری والیبال هستند.

وی اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با افزایش کلاس های آموزشی و مسابقات والیبال در این شهرستان اوقات فراغت سالمی برای همشهریان و ورزش دوستان فراهم کرده و والیبال گلپایگان را گسترش دهیم.

انتهای پیام/ دیار عالمان/م.ت

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد