صفحه اصلی » اجتماعی » باند حرفه اي سارقان داخل خودرو متلاشي شد/ دستگيري سارق ميلياردي انبار پوشاك در گلپايگان

اخبار انتظامی استان؛

باند حرفه اي سارقان داخل خودرو متلاشي شد/ دستگيري سارق ميلياردي انبار پوشاك در گلپايگان

رئيس پليس آگاهي استان از دستگيري سه سارق حرفه اي داخل خودرو و كشف 300 ميليون ريال اموال مسروقه خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۸ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ ستار خسروي اظهار کرد: در پي دريافت شکاياتي مبني بر سرقت از داخل خودرو در محدوده شمال شهر اصفهان، رسيدگي به موضوع در دستور کار کارآگاهان پليس آگاهي قرار گرفت.

رئيس پليس آگاهي استان افزود: کارآگاهان تحقيقات خود را در اين زمينه آغاز كردند و موفق شدند سه سارق حرفه اي را شناسايي و دستگير كنند.

وی خاطر نشان كرد: اين سارقان در بازجوئي هاي صورت گرفته به سرقت 300 ميليون ريال اموال از خودروي شهروندان اعتراف كردند.

توقيف بیش از 160 كيلوگرم ترياك دراصفهان
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان از كشف مقدار 162 كيلو و 920 گرم ترياك توسط ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهي و دستگيري دو سوداگر مرگ خبر داد.

سرهنگ سيدتقي حسيني گفت: در پي دريافت خبري مبني بر اينكه دو سوداگر مرگ در حال انتقال يك محموله مواد افيوني از شرق كشور به مقصد اصفهان مي باشند يك تيم از ماموران مجرب پليس مبارزه با مواد مخدر وارد عمل شدند.

وي ادامه داد: يك دستگاه سواري سمند و يك پژو پارس متعلق به قاچاقچيان شناسايي و در عملياتي غافلگيرانه متوقف شدند كه در بازرسي از سمند 76 كيلو و 475 گرم ترياك و در بازرسي از پژو پارس 86 كيلو و 445 گرم ترياك كشف شد.

اين مسئول انتظامي افزود: در مجموع مقدار 162 كيلو و 920 گرم ترياك طي اين عمليات كشف ، دو دستگاه خودرو توقيف و دو سوداگر مرگ نيز دستگير شدند كه پس از طي مراحل قانوني به مراجع قضائي تحويل داده شدند.

سرهنگ حسيني در پايان خاطر نشان كرد: نيروي انتظامي با سوداگران مرگ و قاچاقچيان مواد افيوني برخورد قاطع و قانوني مي كند و هرگز اجازه جولان و سركشي به آنان نخواهد داد.

لاستيك هاي قاچاق به مقصد نرسيد
فرمانده انتظامي شهرستان شهرضا از کشف يک محموله لاستيك خارجي به ارزش 200 ميليون ريال و دستگيري يك قاچاقچي خبر داد.

سرهنگ حميد اميرخاني گفت: ماموران انتظامي ايستگاه ايست و بازرسي شهيد امامي شهرستان شهرضا حين کنترل خودروهاي عبوري به يک دستگاه کشنده ولوو که از جنوب كشور به مقصد تهران در حرکت بود مشکوک و آن را متوقف کردند.

وي ادامه داد: در بازرسي از اين كاميون تعداد 17 حلقه لاستيك سواري و كاميون كشف شد كه راننده آن مدارك مربوطه گمركي را ارائه نداد .

سرهنگ اميرخاني با اشاره به اينكه محموله كشف شده توسط كارشناسان مربوطه 200 ميليون ريال ارزش گذاري شده است افزود : در اين خصوص راننده خودرو دستگير و جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي تحويل داده شد.

فرمانده انتظامي شهرستان شهرضا در پايان خاطر نشان کرد: قاچاق کالا به توليدات داخلي كشور ضربه مستقيم مي زند كه از تمام مردم تقاضا مي شود هر گونه اخبار در خصوص كالاي قاچاق را از طريق شماره تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

دستگيري سارق ميلياردي انبار پوشاك در گلپايگان
فرمانده انتظامي شهرستان گلپايگان از دستگيري يك سارق حرفه اي اماكن خصوصي توسط ماموران انتظامي اين فرماندهي و كشف يك ميليارد ريال پوشاك سرقتي خبر داد.

سرهنگ حسين بساطي گفت: در پي شكايت يكي از شهروندان مبني بر سرقت از انبار پوشاك او ، بررسي موضوع و دستگيري عامل يا عوامل اين سرقت به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس آگاهي شهرستان گلپايگان قرار گرفت .

وي افزود: ماموران پس از بررسي هاي لازم و انجام يكسري اقدامات تخصصي موفق شدند سارق را كه فرد غير بومي و ساكن يكي از استان هاي شمالي كشور بود شناسايي و پس از هماهنگي با مقام قضائي و كسب نيابت او را در مخفيگاه اش دستگير كنند.

اين مقام انتظامي بيان کرد: فرد دستگير شده هنگامي كه با مستندات پليس روبرو شد به سرقت يك محموله پوشاك به ارزش يك ميليارد ريال از انباري در شهرستان گلپايگان اعتراف كرد.
سرهنگ بساطي با اشاره به اينكه اموال كشف شده پس از گذراندن مراحل قانوني به مالك آن بازگردانده مي شود اظهار کرد: در اين خصوص پرونده تشكيل و متهم جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي تحويل داده شد.

فرمانده انتظامي شهرستان در پايان از مالكان اماكن خصوصي و انبار ها خواست اماكن خصوصي خود را به تجهيزات ايمني پيشگيري از سرقت مجهز كنيد و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشكوك موضوع را از طريق تماس با تلفن 110 به پليس اطلاع دهيد.

عوامل ضرب و شتم شهروند اصفهاني گرفتار پليس شدند
فرمانده انتظامي اصفهان از دستگيري سه اراذل و اوباش كه با ايجاد نزاع و درگيري در يكي از پارك هاي شهر اصفهان شهروندي را مجروح و متواري شده بودند خبر داد.

سرهنگ حسن ياردوستي گفت : در پي اعلام مركز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر اينكه در يكي از پارك هاي شهر اصفهان درگيري شده و يكي از شهروندان به شدت مجروح شده بلافاصله تيم گشت فوريت هاي پليسي به محل اعزام شد.

وي افزود: در بررسي اوليه مشخص شد سه نفر از اراذل و اوباش به علت نامعلومي با يكي از شهروندان درگير شده و او را به شدت مجروح كرده و متواري شده اند كه شناسايي و دستگيري آنان به صورت ويژه در دستور كار ماموران انتظامي اين فرماندهي قرار گرفت .

اين مسئول انتظامي بيان داشت : ماموران با انجام يكسري كارهاي تخصصي و اقدامات خاص موفق شدند هر سه نفر را شناسايي و پس از هماهنگي با مقام قضائي طي يك عمليات ضربتي در مخفيگاه اشان دستگير كنند.

سرهنگ ياردوستي با اشاره به اعتراف اين اراذل و اوباش به بزه انتسابي تصريح كرد: در اين خصوص پرونده تشكيل و هر سه متهم جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي تحويل داده شدند.

انتهای پیام/ت.ت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد