صفحه اصلی » سیاسی » موفقیت در عرصه اقتصادی با روحیه جهادی/ آمریکا به دنبال امضای «برجام موشکی» است

معاون سیاسی سپاه اصفهان مطرح کرد:

موفقیت در عرصه اقتصادی با روحیه جهادی/ آمریکا به دنبال امضای «برجام موشکی» است

بهرامی، معاون سیاسی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با اشاره به اینکه قدرت ما در این است که اگر گزینه ای روی میز گذاشتند گزینه های زیر میز خود را همچون شهر موشکی که در ۵۰۰ متر زیر زمین رونمایی شد را نشان دهیم عنوان کرد: آمریکا می خواهد با سرکشی به مراکز نظامی توان نظامی ما را براورد کند.

تاریخ انتشار: ۰۸:۱۵ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ معاون سیاسی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) اصفهان گفت: امریکا به دنبال این است که در سایه برجام هسته ای به برجام موشکی نیز برسد.

ناصر بهرامی در همایش تربیت و تعالی که در حسینیه سیدالشهدا برگزار شد اظهار کرد: ما از سیم خاردار به موشک هیای بالستیک و دوربرد رسیدیم.

وی با اشاره به اینکه قدرت ما در این است که اگر گزینه ای روی میز گذاشتند گزینه های زیر میز خود را همچون شهر موشکی که در ۵۰۰ متر زیر زمین رونمایی شد را نشان دهیم عنوان کرد: آمریکا می خواهد با سرکشی به مراکز نظامی توان نظامی ما را براورد کند.

بهرامی با اشاره به این نکته که مادر تحریم هایی که امریکا بسته است تا ۲۵ روز دیگر نتایج آن اشکار خواهد شد تصریح کرد: اگر کسی در ایران سرمایه گزاری کند از لحاظ امریکا دارای تابعیت ایرانی محسوب و مورد تحریم واقع می شود.

وی با بیان به اینکه امریکا از ابتدا قصد داشت مانع این شود که ایران الگوی منطقه شود یاداور شد: آنان می گویند قرار نیست ایران در سایه برجام به پیشرفت اقتصادی دست پیدا کند.

امریکائیان برای کردستان عراق برنامه ریزی دارند

معاونت سیاسی سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان، با اشاره به اینکه امریکا برای کردستان عراق برنامه دارد مطرح کرد: آنان می خواهند خاورمیانه را به منطقه ای کوچک و سوخته و بدون مرز تبدیل کنند.

بهرامی با بیان اینکه امریکا حتی برای عربستان نیز خواب دیده است گفت: جهان اسلام باید منسجم به سمت نقطه وحدت که نابودی رژیم صهیونسیتی است پیش برود.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی تمام شدنی نیست اظهار کرد: امروز ما انقلابمان را به کشورهایی همچون یمن و لبنان صادر کردیم.

معاونت سیاسی سپاه  استان اصفهان، با بیان اینکه دو نگاه درونی و بیرونی نسبت به انقلاب وجود دارد مطرح کرد: سال ۵۷ زمانی که انقلاب شد بعضی گفتند دیگر انقلاب شده مگر انقلاب تغییر از حکومتی به حکومت دیگر نیست امام فرمود: نه، انقلاب ریشه دارد.

بهرامی افزود: مواظب باشید نفوذ تا اینجا می آید که امروز کار به جایی برسد که بعضی بگویند انقلاب تمام شد اما نه در کوچه و بازار بلکه برخی در دانشگاه ها می گویند انقلاب رو به پایان است، باید بگوییم انقلاب تمام شدنی نیست.

وی با اشاره به اینکه امروز سربازان رزمنده یمنی با دمپایی و یک وعده غذا می جنگند و پیروزند تصریح کرد: امروز با ترور بیولوژیک به جنگ یمن می روند.

مراقب باشیم انقلاب اسلامی از درون پوسیده نشود

معاونت سیاسی سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان تصریح کرد: مراقب باشیم انقلاب اسلامی از داخل پوسیده نشود در حالی که ارزش های آن به بیرون صادر می شوند و برکات خوبی داشته اند.

وی با بیان اینکه اگر روحیه انقلابی و جهادی، را در عرصه اقتصادی تقویت کنیم، پیروز می شویم خاطرنشان کرد: باید روحیه انقلابی را در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و… برد زیرا ما هرجا که انقلابی عمل کردیم پیروز شدیم.

بهرامی تصریح کرد: مردم از ایسم ها خسته شده اند و  دنبال حرف نو هستند و انقلاب ما نیز دارای حرف نو و جدید برای جهانیان بود.

با ۱۲ میلیون لشکر بیکار راه حلی جز اقتصاد مقاومتی نداریم

معاونت سیاسی سپاه صاحب الزمان(عج) با اشاره به اینکه ۱۲ میلیون لشکر بیکار در کشور داریم، گفت: راه حلی جز تولید و اقتصاد اقتصاد مقاومتی نداریم.

بهرامی با یاداوری اینکه چین بعد از جنگ جهانی دوم ۵۰ سال ریاضت اقتصادی کشید بیان کرد: ما نیاز به ریاضت نداریم ولی با زایش از درون و نگاه به بیرون می توانیم مشکلات موجود را حل کنیم.

وی با بیان اینکه پنج سال پیش کنگره آمریکا راه حلی برای براندازی جمهوری اسلامی داد یاداور شد: یکی از آنها تقویت نافرمانی مدنی در ایران و دیگری ایجاد بحران اقتصادی بود.

معاونت سیاسی سپاه اصفهان تصریح کرد: امروز در هر خانواده ایرانی حداقل پنج بیکار داریم که راه حلش توجه به رویکرد اقتصاد مقاومتی است.

بهرامی با اشاره به اینکه با فرهنگ سازی می توان این مهم را در بین مردم نهادینه کرد اظهار کرد: فضای مجازی امروز فضای حقیقی است که می خواهند با آن افکار عمومی و دهکده جهانی را مدیریت کنند.

وی با بیان اینکه تعبیر آتش به اختیار رهبری در این مواقع معنی پیدا می کند ادامه داد: ما فرهنگ نابی داریم و مفهوم آتش به اختیار رهبری این است که کار فرهنگی بکنیم و بهانه نیاوریم.

این مسئول در سپاه استان اصفهان افزود: آتش به اختیار یعنی کارگر یا مهندس و دکتر و … در نقش خود به گونه ای عمل کند که یک نفر به سپاه و مجموعه انقلاب افزوده شود.

 

انتهای پیام/ دیار عالمان/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد