صفحه اصلی » اقتصادی » حفظ کاربری اراضی کشاورزی ضروری است/ ساخت و ساز غیر مجاز در قمبوان متوقف شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دهاقان:

حفظ کاربری اراضی کشاورزی ضروری است/ ساخت و ساز غیر مجاز در قمبوان متوقف شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دهاقان گفت: حفظ کاربری اراضی کشاورزی از ضروریات شهرستان است و چنانچه تخلفی دیده شود ابتدا با صدور اخطار و در صورت عدم همکاری به مراجع ذیربط انتظامی و قضایی اعلام می شود تا با هماهنگی با مسئولان امر ساخت و سازهای غیر مجاز متوقف و گاهی تخریب می شود.

تاریخ انتشار: ۱۷:۴۲ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ امیر صفرپور در گفتگو با خبرنگار دهاقان بیدار گفت: با توجه به ضرورت حفظ اراضی کشاورزی و جلوگیری از زمین خواری در سطح شهرستان کارشناسان به صورت گشت های حفاظتی روزانه با متخلفان این امر برخورد می کند.

 مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دهاقان با اشاره به اینکه حفظ کاربری اراضی کشاورزی شهرستان ضروری است افزود: واحد امور اراضی این مدیریت  در مراحل اولیه با صدور اخطار و در صورت عدم همکاری به مراجع ذیربط انتظامی و قضایی اعلام می کند تا با هماهنگی با مسئولان امر ساخت و سازهای غیر مجاز متوقف و گاهی تخریب شود.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه تحت پوشش مرکز خدمات قمبوان با گزارشی که توسط مردم داده شد، عملیات ساخت و ساز غیر مجازی شناسایی و پس از اعلام به مراجع ذیربط ، ادامه ساخت مکان احداث شده با حضور نمایندگان مدیریت جهاد کشاورزی و نیروی انتظامی متوقف شد.

انتهای پیام/ دهاقان بیدار/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد