صفحه اصلی » اقتصادی » طرح تعاون و روستا در دهاقان برگزار می شود/ افزایش پرونده های دادخواست در شهرستان

رئیس اداره کار دهاقان:

طرح تعاون و روستا در دهاقان برگزار می شود/ افزایش پرونده های دادخواست در شهرستان

رئیس اداره کار دهاقان گفت: همزمان با هفته تعاون، طرح تعاون و روستا با همکاری بخشدار، دهیاران و شرکت های تعاونی روستاها در دهاقان برگزار می شود.

تاریخ انتشار: ۱۷:۱۹ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ علی ذوالفقاری در گفتگویی گفت: همزمان با هفته تعاون، طرح تعاون و روستا با همکاری بخشدار، دهیاران و شرکت های تعاونی روستاها در دهاقان برگزار می شود.

علی ذوالفقاری افزود: ۲ میلیارد ریال اعتبار به منظور توسعه مشاغل خانگی در شهرستان اختصاص داده شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه مشکل بیکاری در شهرستان بسیار مشاهده می شود و متأسفانه در شش ماه نخست امسال ۴۰ نفر به مستمری بگیران بیمه بیکاری اضافه شده است.

ذوالفقاری با بیان اینکه طرح ملی کارورزی دولت برای مهارت آموزی افراد فارغ التحصیل برنامه ریزی شده است، افزود: شهرستان دهاقان در زمینه کارورزی رتبه نخست استانی را کسب کرده است.

وی خاطرنشان کرد: پرونده های دادخواست در شهرستان افزایش پیدا کرده است بطوریکه در سال گذشته یکصد پرونده دادخواست بوده ولی در شش ماه اول سال جاری این تعداد ۹۵ پرونده است.

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به جریمه های کارگاههای بکارگیرنده اتباع بیگانه در شهرستان افزود: با وجود بیکاری جوانان در شهرستان، هنوز کارگاههایی وجود دارند که اتباع بیگانه را در شهرستان بکارگیری می کنند و بر خلاف اینکه آنها را جریمه می‌کنیم اما هنوز این افراد مشغول کار هستند.

انتهای پیام/ دهاقان بیدار /گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد