صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » هنوز تاریخ دقیق اعزام حجاج مشخص نشده است

سرپرست سازمان حج و زیارت اصفهان :

هنوز تاریخ دقیق اعزام حجاج مشخص نشده است

سرپرست سازمان حج و زیارت استان اصفهان در پاسخ به اینکه آیا اولویتی برای سنین بالا هم وجود دارد، تصریح کرد: امسال هم حجاج بسیار جوان و هم حجاج بالای 80 سال داریم که بسته به زمان ثبت نام؛ به حج تمتع مشرف می‌شوند

تاریخ انتشار: ۱۹:۱۸ - شنبه ۱۳۹۲/۰۳/۱۱

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز: سرپرست سازمان حج و زیارت استان اصفهان گفت: هنوز تاریخ دقیق اعزام حجاج مشخص نشده است، اما زمان اعزام از شهریورماه جاری در اصفهان آغاز می‌شود.

به گزارش صاحب نیوز از اصفهان ، علی زاهدی با بیان اینکه ظرفیت ثبت نام حجاج در حال تکمیل نهایی است، اظهار کرد: تنها 10 درصد از ظرفیت ثبت نام حجاج خالی مانده که این تعداد ظرفیت هم در حال تکمیل است.

وی با بیان اینکه در صورتی‌که افراد در اولویت نخست ثبت نام نکنند، اولویت‌های بعدی اعلام می‌شود، افزود: برخی از افراد بر حسب شرایط موجود از حج تمتع انصراف و یا درخواست تأخیر و موکول به سال‌های آتی را دارند.

سرپرست سازمان حج و زیارت استان اصفهان در پاسخ به اینکه آیا اولویتی برای سنین بالا هم وجود دارد، تصریح کرد: امسال هم حجاج بسیار جوان و هم حجاج بالای 80 سال داریم که بسته به زمان ثبت نام؛ به حج تمتع مشرف می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه تمامی مدیران کاروان‌ها برای ارائه خدمات بهینه در کلاس‌های توجیهی شرکت کرده‌اند، ادامه داد: امسال اصفهان مدینه بعد است.

زاهدی در مورد زمان اعزام حجاج گفت: هنوز تاریخ دقیق اعزام از سوی سازمان حج اعلام نشده است، اما زمان اعزام از اواخر شهریورماه آغاز می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 + 4 =