صفحه اصلی » ورزشی » برگزاری کلاس مربیگری سطح یک دروازه بانی فوتبال ایران در تیران و کرون

رئیس هیئت فوتبال تیران و کرون خبر داد؛

برگزاری کلاس مربیگری سطح یک دروازه بانی فوتبال ایران در تیران و کرون

رئیس هیئت فوتبال تیران و کرون گفت: کلاس مربیگری سطح یک دروازه بانی فوتبال ایران با شرکت 22 نفر از دروازه‌بان های سراسر استان اصفهان و کشور به مدت 5 روز در تیران و کرون برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۸:۴۳ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛  حمیدرضا دادخواه در گفتگویی اظهار کرد: کلاس مربیگری سطح یک دروازه بانی فوتبال ایران با شرکت 22 نفر از دروازه‌بان های سراسر استان اصفهان و کشور به مدت 5 روز در تیران و کرون برگزار شد.

رئیس هیئت فوتبال تیران و کرون گفت: این کلاس زیر نظر استاد جلال بشرزاده مدرس رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا و دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه های سایپا و همای تهران و دستیاری مهدی قاری اداره شد.

وی با اشاره به اعطای گواهی به شرکت کنندگان در این دوره، یادآور شد: کلاس مربیگری سطح یک دروازه بانی فوتبال ایران در مرکز آموزش تخصصی هیات فوتبال شهرستان تیران وکرون برگزار شد و  شرکت کنندگان دوره های عملی و تئوری را زیر نظر مدرس دوره آموزش دیدند.

دادخواه با بیان اینکه مدرس کلاس این دوره را یکی از بهترین دوره های برگزار شده در کشور دانستند، خاطرنشان کرد: مربیان شرکت کننده در این کلاس ها، مربیگری تخصصی دروازه‌بانی را  زیر نظر بهترین مدرس آسیا آموزش دیدند تا بتوانند آموزش های لازم را به شاگردان خود ارائه دهند.

مسئول کمیته امور شهرستان‌های هیئت فوتبال استان اصفهان یادآور شد: اختتامیه این دوره با حضور حسن آقاجان نایب رئیس هیئت فوتبال استان، مهدی مرادی رییس اداره ورزش وجوانان، حمیدرضا دادخواه رییس هیئت فوتبال شهرستان و اصغر صالحی نایب رئیس شورای شهر تیران برگزار شده و  از مدرس و دستیار دوره تقدیر به عمل آمد.

وی با اشاره به تلاش این هیئت در امر پیشرفت تیم های ورزشی، گفت: هیات فوتبال شهرستان تیران وکرون از لحاظ عملکرد بین پنج هیئت برتر استان قرار دارد و تلاش خود را برای ارتقای جایگاه تیم های ورزشی تیران و کرون در استان خواهد کرد.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99