صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » انگشتان دست دختر سه ساله چرخ شد

با وجود تلاش ماموران اورژانس؛

انگشتان دست دختر سه ساله چرخ شد

دختری سه ساله که در شهرستان شهرضا مچ دستش توسط دستگاه چرخ گوشت قطع شده بود توسط اورژانس پیش بیمارستانی ۱۱۵ امدادرسانی شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۲ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۲۰

به گزارش صاحب نیوز و به نقل ازروابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان، مدیر حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان گفت: ساعت ۱۲:۳۰روزسه شنبه۱۹فروردین ماه۹۲ به دنبال تماس با اتاق فرمان اورژانس ۱۱۵ شهرستان شهرضا مبنی بر گرفتاری دست کودکی در چرخ گوشت، یک واحد امدادی اورژانس پیش بیمارستانی به محل اعزام شد.

دکتر غفور راستین افزود: تکنسین های اورژانس ۱۱۵، ضمن هماهنگی با مرکز آتش نشانی ۱۲۵ و پس از انجام اقدامات اولیه درمانی از جمله رگ گیری و سرم درمانی به منظور جلوگیری از ایجاد شوک، کودک را به بیمارستان امیرالمومنین (ع) منتقل کردند.

وی با بیان اینکه عملیات رهاسازی دست این دختر توسط نیروهای آتش نشانی در بیمارستان انجام شد، اضافه کرد: متاسفانه این دختر سه ساله به دلیل شدت جراحات وارده، دست راست خود را از ناحیه مچ از دست داد.

وی دلیل بروز این حادثه را بی احتیاطی والدین و کودک عنوان و توصیه کرد: والدین هنگام استفاده از این وسایل، مراقب کودکان خود باشند و در هنگام ترک مکان، دستگاه های برقی را از برق جدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد