صفحه اصلی » اقتصادی » عزم شرکت توسعه و عمران پارسه برای پیشرفت تیران و کرون/ پذیره نویسی از ۱۰ مهر آغاز خواهد شد

مدیرعامل شرکت توسعه و عمران تیران:

عزم شرکت توسعه و عمران پارسه برای پیشرفت تیران و کرون/ پذیره نویسی از ۱۰ مهر آغاز خواهد شد

افزایش سهم مجدد این شرکت در سال جاری از تاریخ 10 مهر ماه لغات دهم آبان انجام می شود که متقاضیان برای پذیره نویسی یا افزایش سرمایه می توانند به دفتر این شرکت در شهر تیران مراجعه کنند

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۳ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی هنرمند نیا، مدیرعامل شرکت توسعه و عمران تیران، در گفتگویی با اشاره به اهمیت فعالیت شرکت توسعه و عمران در شهرستان ها، اظهار کرد: تشکیل این شرکت قدم محکمی برای نجات منطقه از مشکلات اقتصادی است که با توجه به محدوده فعالیت گسترده و متنوع آن تاثیر بسزایی در پیشرفت امور شهرستان خواهد داشت.

این مسئول عمرانی، با بیان اینکه این شرکت فقط در مشاغلی که جنبه امنیتی داشته و یا در انحصار دولت است، اجازه ورود ندارد، گفت: شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستانی با تصویب مجلس شورای اسلامی با هدف تسریع در رشد و توسعه شهرستان ها، هدایت منابع مردمی به بخش های تولیدی، بستر سازی برای ورود بخش تعاونی و خصوصی به فعالیت های اقتصادی و انجام طرح هایی که به دلیل رانت زا بودن آن، امکان واگذاری به بخش خصوصی وجود ندارد، تاسیس شده است.

وی افزود: شرکت توسعه و عمران تیران و کرون سال گذشته با انتخاب هیئت موسس از طرف فرماندار کار خود را آغاز کرده و در مرحله اول ۶۴۰ نفر در این شرکت ثبت نام کردند.

هنرمندنیا تاریخ برگزاری انتخابات هیئت مدیره و بازرسان شرکت را ۱۹ فروردین سال جاری اعلام کرد و ادامه داد: شرکت برای سودهی نیاز به همکاری همه جانبه سازمان ها و موسسات دولتی با هیئت مدیره دارد که با استفاده از سرمایه موجود و  امتیازات قانونی گسترده در کلیه امور خدماتی، تولیدی و توزیعی ورود پیدا کند.

مدیرعامل شرکت توسعه و عمران پارسه تیران و کرون خاطرنشان کرد: این شرکت در تاریخ ۱۲ مرداد سال جاری با  سرمایه ثبتی ۵۸۵ میلیون تومان به ثبت رسید که این سرمایه به صورت پرداخت نقدی و تعهدی در ضمه اعضا است و در تاریخ ششم شهریورماه پروانه تاسیس آن صادر شد.

هنرمندنیا با بیان اینکه این شرکت در هر شهرستان با عضویت نیم درصد جمعیت به رسمیت رسیده و افراد ساکن، شاغل یا متولد شهرستان می توانند در آن سرمایه گذاری کنند، تصریح کرد: فراخوان برای ثبت نام مجدد متقاضیان در این شرکت یا افزایش سرمایه توسط اعضا هر سال یک بار انجام خواهد شد.

وی یادآور شد: افزایش سهم مجدد این شرکت در سال جاری  از تاریخ ۱۰ مهر ماه لغات دهم آبان انجام می شود که متقاضیان برای پذیره نویسی یا افزایش سرمایه می توانند به دفتر این شرکت واقع در شهر تیران روبروی ورزشگاه تختی مراجعه کنند.

مدیرعامل شرکت توسعه و عمران پارسه تیران و کرون افزود: حداقل میزان سرمایه گذاری ۹۰۰ هزار تومان و حداکثر یک میلیون و پانصد هزار تومان است که ۳۰۰ هزار تومان آن به صورت نقد هنگام ثبت نام پرداخت شده و مابقی به صورت دو قسط چک دو ماهه و چهار ماهه پرداخت خواهد شد.

هنرمندنیا گفت: سود سالیانه از سرمایه گذاری در این شرکت پس از سوددهی به اعضا پرداخت می شود که امکان اضافه کردن آن در سرمایه اولیه نیز وجود دارد.

وی با بیان اینکه ابن شرکت در مزایده ها اولویت دارد، خاطرنشان کرد: شرکت توسعه و عمران پارسه تیران و کرون آماده انعقاد قرارداد با شهرداری تیران درباره خدمات شهری، ساخت سه خانه عالم و یک مسجد در روستاها، ایجاد کلیه زیر ساخت های شهرک دولت آباد است و مذاکراتی را پیرامون بازسازی و ایجاد طرح گردشگری در قلعه تاریخی قمشلو انجام داده است.

مدیرعامل شرکت توسعه و عمران پارسه تیران و کرون تیران وکرون را جزء شهرستان های پیشرو در تاسیس این شرکت دانست و یادآور شد: در استان اصفهان از ۲۴ شهرستان، ۱۰ شهرستان تا کنون شرکت توسعه و عمران را راه اندازی و تاسیس کرده اند.

هنرمندنیا تصریح کرد: فرمانداری و مسئولان ادارات شهرستان طی جلسه برگزار شده قول مساعدت با این شرکت را داده اند که قطعا با همکاری و یاری ارگان های دولتی و مردم شاهد پیشرفت های خوبی خواهیم بود.

اعضای هیئت مدیره شرکت توسعه و عمران پارسه تیران و کرون:

حسن فدایی رئیس، امیر  مرادی نائب رئیس، مهدی هنرمندنیا مدیرعامل، مهدی شیرازی منشی و مهدی رحیمی عضو

بازرسان:

ابراهیم سلطانی، علی اکبر مظاهری، محسن قدیری و محمدرضا مظاهری

راه های ارتباطی با دفتر شرکت توسعه و عمران:

ایمیل: info@to-tk.ir
تلفن: ۴۲۲۲۲۶۱۳

ساعات تماس: شنبه تا چهارشنبه از ساعت هشت صبح الی ۴ بعداز ظهر و پنج شنبه از ساعت ۸ الی یک بعد از ظهر

آدرس: تیران روبروی ورزشگاه تختی

کانال تلگرامی (اطلاع رسانی): @to_tk

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99