صفحه اصلی » سیاسی » تفکر اصولگرایی و اصلاح طلبیِ سنتی در نسل امروز جواب نمی دهد

معاون سیاسی سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان:

تفکر اصولگرایی و اصلاح طلبیِ سنتی در نسل امروز جواب نمی دهد

بهرامی، معاون سیاسی سپاه اصفهان، با بیان اینکه مشکل اصولگرایان در انتخابات قبلی تنها وحدت نبود گفت: اصولگرایان دریافتند که باید با زبان جوان امروزی صحبت کنند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۰ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ معاون سیاسی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان بیان کرد: تفکر اصولگرایی و اصلاح طلبی سنتی دیگر در نسل امروز جواب نمی دهد و این رویه باید تغییر کند.

ناصر بهرامی در گفت و گو با خبرنگار دیار عالمان اظهار کرد: اصولگرایان امروز به این نتیجه رسیده اند که روش های قبلی آنها در انتقال پیام و جذب مخاطب توانمند نبوده است.

وی با اشاره به اینکه نو اصولگرائی یکی دیگر از تفکراتی است که به تازگی در جریانات سیاسی مطرح شده است و متاسفانه به شکل پخته ای ارائه نشده، تصریح کرد: این تفکر باید در ابتدا به صورت مبنایی بررسی و حلاجی  و پس از آن ارائه شود.

معاون سیاسی سپاه صاحب الزمان(عج) افزود: تفکر نواصولگرائی بعد از کار مبنائی باید در در دانشگاه ها و حوزه های علمیه وارد شده و بحث های علمی و کارگاهی خود را گذرانده و سپس در جامعه مطرح شود.

بهرامی با بیان اینکه مشکل اصولگرایان در انتخابات قبلی تنها وحدت نبود گفت: اصولگرایان دریافتند که باید با زبان جوان امروزی صحبت کنند و امروزه شیوه انتقال پیام و مدیریت پیام با گذشته بسیار فاصله گرفته است.

وی با اشاره به اینکه اصولگرایان برای موفقیت، باید به سمت جذب نیرو پیش بروند خاطرنشان کرد: یکی از عرصه هایی که باید به به آن وارد شد فضای مجازی است.

معاون سیاسی سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان، با یادآوری نقش تاثیر گزار فضای مجازی در انتخابات شورای شهر و مجلس عنوان کرد: لیست های آماده و ارائه شده در فضای مجازی یکی از دلایل رای آوری افراد پیروز در انتخابات بود.

انتهای پیام/ دیار عالمان/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!