صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » ۲۱۰ پروژه ی صدا و سیمای مرکز اصفهان به بهره برداری رسید

با حضور رئیس رسانه ملی:

۲۱۰ پروژه ی صدا و سیمای مرکز اصفهان به بهره برداری رسید

۲۱۰ پروژه ی فنی، تولیدی و پشتیبانی صدا و سیمای مرکز اصفهان از جمله استودیوی بزرگ خبر و اتاق فرمان با اعتباری بالغ بر ۲۷۰ میلیارد ریال با حضور استاندار و رئیس سازمان صداوسیمای کشور به بهره برداری رسید.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۱ - شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ رسول زرگر پور در مراسم افتتاح همزمان پروژه های صدا و سیمای مرکز اصفهان با اشاره به جزئیات همایش بین المللی پیرغلامان در اصفهان اظهار کرد: این همایش یکی از بهترین همایش های برگزار شده بود و از لحاظ کمیت و کیفیت د بین 15 همایش سرآمد شد.

استاندار اصفهان با بیان اینکه حمایت ویژه ای از صدا و سیمای مرکز اصفهان انجام خواهدشد، تصریح کرد: صداوسیما به عنوان یک واسطه هم زبان مسئولان دولتی و مدیران است و هم زبان مردم و دغدغه های آن ها را بیان می کند.

وی با بیان اینکه نیروهای توانمندی در صدا و سیمای استان فعالیت می کنند، خاطرنشان کرد: حضور این نیروهای توانمند صداوسیمای کشور در اصفهان موجب شده است که رئیس این سازمان نگاه ویژه ای به مرکز اصفهان داشته باشد.

بر این اساس، با حضور استاندار اصفهان و رییس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، ۲۱۰ پروژه ی فنی ، تولیدی و پشتیبانی صدا و سیمای مرکز اصفهان از جمله استودیوی بزرگ خبر و اتاق فرمان با اعتباری بالغ بر ۲۷۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/ خ.ک

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99