صفحه اصلی » اقتصادی » قاچاق سم مهلک تولید داخلی/ فعالیت واحدهای تولیدی وابسته به مصرف کالای داخلی است

فرماندار آران و بیدگل:

قاچاق سم مهلک تولید داخلی/ فعالیت واحدهای تولیدی وابسته به مصرف کالای داخلی است

معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل گفت: مردم باید بدانند ادامه فعالیت واحدهای تولیدی و بیکار نشدن کارگران ایرانی وابسته به مصرف کالای داخلی است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۲ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ ابوالفضل معینی نژاد در گفتگویی با اشاره به ضرورت مبارزه با قاچاق کالا بیان کرد: مبارزه با قاچاق کالا یکی از موضوعاتی است که فرهنگ سازی و همکاری مردم را می طلبد.

فرماندار آران و بیدگل به دو موضوع مهم مبارزه با کالای قاچاق و تولید و اشتغال اشاره کرد و ادامه داد: موفقیت در زمینه تولید و اشتغال زمانی امکان پذیر است که استفاده از کالای ایرانی به عنوان یک فرهنگ و رویه در جامعه نهادینه شود.

وی قاچاق را سم مهلک تولید داخلی توصیف کرد و گفت: کالای قاچاق نه تنها باعث عدم موفقیت در روند تولید و اشتغال می شود، بلکه با ورود غیر قانونی کالا به کشور، هزینه های دولتی را نیز هدر می دهد.

معینی نژاد توسعه شبکه فروش محصولات با کیفیت داخلی را ضروری خواند و تصریح کرد: برای موفقیت در مبارزه با قاچاق کالا باید با به کارگیری مجموعه‌ای از عوامل انگیزشی و همراهی مردم از خرید و مصرف کالای خارجی جلوگیری کرد.

وی با تاکید بر این که مبارزه با کالای قاچاق در قالب دستور و بخش نامه امکان‌پذیر نیست بیان کرد: مردم باید بدانند ادامه فعالیت واحدهای تولیدی و بیکار نشدن کارگران ایرانی وابسته به مصرف کالای داخلی است.

انتهای پیام/ خطب شکن/ گ.ف

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد