photo_2017-09-23_17-36-25
۱۰:۱۴ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز خوانسار خبرداد:

١٢ رشته کارشناسی ارشد و ۱۸ رشته کارشناسی بخشی از ظرفیت های دانشگاه پیام نور خوانسار

رییس دانشگاه پیام نور خوانسار گفت: تمام ظرفیت دانشگاه را برای ایجاد فضائی همراه با نشاط در مسیر پویایی علمی و فرهنگی در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری به کار خواهیم گرفت.

به گزارش صاحب نیوز؛ سعید عبدالمنافی، روز شنبه در جلسه ستاد استقبال مهر که همزمان با شروع سال تحصیلی دانشگاه ها تشکیل شد، اظهار کرد: ماه مهر که با عطر دل انگیز یاد یاران و شهدای گرانقدر دفاع مقدس آغاز شده است فرصتی برای آغاز تحرک و نشاطی دوباره در عرصه تولید علم و آگاهی است.

وی افزود: این مرکز دانشگاهی نیز تمام ظرفیت خود را برای ایجاد فضائی همراه با نشاط در مسیر پویایی علمی و فرهنگی در مسیر رهنمودهای مقام معظم رهبری به کار می گیرد.

عبدالمنافی به بیان گوشه هایی از مزایا و ویژگی های تحصیل دردانشگاه پیام نور پرداخت و گفت: امکان شرکت نکردن در کلاس های نظری،ا نتخاب شهر محل اقامت برای آزمون های پایان ترم، امکان استفاده از نمره فعالیت کلاسی، ارائه کتب آموزشی و کمک آموزشی برای یادگیری بهتر و سریع تر، امکان ثبت نام، انتخاب واحد پرداخت شهریه، حذف و اضافه به صورت غیر حضوری تنها بخشی از بسترهای مناسب ایجاد شده در دانشگاه پیام نور برای علاقه مندان به فراگیری علم و دانش است.

رئیس دانشگاه پیام نور خوانسار همچنین به بخشی از ظرفیت های دانشگاه پیام نور مرکز خوانسار اشاره کرد و ادامه داد: وجود کارشناسان مجرب دارای تحصیلات تکمیلی،استفاده از مدرسان و اعضای علمی دانشگاه های معتبر، داشتن فضاهای فیزیکی و آموزشی مناسب،دارا بودن کتابخانه ای مشتمل بر 14هزار جلد کتاب، دارا بودن سالن اجتماعات استاندارد،سایت های مجهزشده به تعداد صد رایانه، دایر بودن ١٢ رشته کارشناسی ارشد و 18 رشته کارشناسی در این مرکز تنها بخشی از ظرفیت مناسب ایجاد شده برای دانشجویان وعلاقه مندان به تحصیل است.

 

انتهای پیام نور/ چشمه سار/ د