صاحب نیوز

IMG_9913

با حضور مسئولان شهرستان انجام شد؛

تقدیر از 300 ورزشکار مدال آور شهرضایی+ تصاویر

با حضور مسئولان اجرایی شهرستان، 300 ورزشکار مدال آور شهرضایی در میادین مختلف استانی، آسیایی و جهانی تقدیر شدند.

کدخبر: 761921
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ @ ۱۳:۲۱


به گزارش صاحب نیوز؛ نماینده مردم شهرستان شهرضا و دهاقان در مجلس دهم صبح امروز در آیین تجلیل از قهرمانان ورزشی، پیشکسوتان، مربیان و خبرنگاران ورزشی این شهرستان که در سالن باغ صبا شهرضا برگزار شد، اظهار کرد: پیش از این بارها قول دادم که سفیر خدمتی برای مردم شهرستان‌های حوزه انتخابیه و سایر مناطق کشور باشم، یکی از مواردی که پیگیری‌های زیادی در رابطه با آن انجام شده توسعه زیرساختهای ورزشی در این منطقه است که در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.
سمیه محمودی اعتقادات مذهبی را مهمترین زیربنای فکری و فرهنگی مردم شهرستان شهرضا دانست و عنوان کرد: لازم است هیئت مذهبی ورزشکاران این شهرستان نیز تشکیل و در همه مناسبت‌های مربوط به ائمه، حضوری فعال در سطح شهرستان داشته باشد.
نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود، تصریح کرد: زمانی که بانوی ورزشکاری با حجاب اسلامی در مسابقات جهانی حاضر می‌شود یا مردان ورزشکار با لباسهایی مزین به نام اهل بیت در مسابقات حضور پیدا می‌کنند، توجه جهانیان به تعالیم اسلام و فرهنگ انقلاب جلب می‌شود.
محمودی با تأکید بر ضرورت حمایت از ورزشکاران در همه رشته‌های ورزشی، عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب در پیام‌های مختلفی که به مناسبت کسب عناوین برترر ورزشی صادر فرموده‌اند با تأکید بر این مسئله از مسئولان خواسته‌اند امکانات مناسب ورزشی را توسعه دهند.
وی ورزشکاران را سفیران فرهنگی انقلاب دانست و گفت: انقلاب اسلامی امکان مناسبی برای حضور ورزشکاران در همه عرصه‌های داخلی و خارجی فراهم کرده است.
نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ورزشکاران شهرضا در هر بار حضور در میادین ورزشی، پایبندی خود را به اخلاق ثابت و از این نظرر نمایانگر فرهنگ اصیل مردم این شهرستان بوده‌اند.
محمودی اظهار کرد: در دوران بعد از انقلاب اسلامی افزایش حضور بانوان در میادین مختلف ورزشی در سطوح ملی و جهانی بیش از مردان بوده است.
به گزارش شهرضانیوز، در این آیین از حدود 300 نفر ااز فعالان ورزشی شهرضا شامل قهرمانان ورزشی سال 955، پیشکسوتان، مربیان و خبرنگاران ورزشی تجلیل شد.

انتهای پیام/ شهرضا نیوز/ پ