صفحه اصلی » اجتماعی » موضوع، یک درگیری خانوادگی بوده است/ راننده تاکسی با شکایت همسر در بازداشت است

جزئیات جدید از رفتار ناشایست یک راننده تاکسی در اصفهان؛

موضوع، یک درگیری خانوادگی بوده است/ راننده تاکسی با شکایت همسر در بازداشت است

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان اصفهان در رابطه با کلیپی که در فضای مجازی تحت عنوان رفتار ناشایست یک راننده تاکسی در اصفهان منتشر شده است، گفت: راننده و خانم همدیگر را می شناسند و موضوع درگیری یک اختلاف خانوادگی بوده است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۳ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ جهانگیر کریمی در گفت‌وگویی در رابطه با کلیپی که در فضای مجازی تحت عنوان رفتار ناشایست یک راننده تاکسی در اصفهان منتشر شده است، گفت: راننده و خانم همدیگر را می شناسند و موضوع درگیری یک اختلاف خانوادگی بوده است.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه این اتفاق در یکم مهرماه صورت گرفته است، عنوان کرد: خانم حاضر در صحنه قصد جلوگیری از حرکت تاکسی را داشته که راننده به راه می افتد.

وی ادامه داد: بررسی این موضوع در دستور نیروی انتظامی استان قرار گرفته و مشخص شد که این یک نزاع خانوادگی است و دو طرف از یک دیگر شکایت کرده اند.

حسین جعفری نیز در همین رابطه در گفت‌وگویی با تسنیم گفته بود: در اخباری که پیرامون این موضوع منتشر شده اینگونه عنوان شده که حرکت ناشایست انجام شده این راننده تاکسی با یک مسافر بوده است در حالی که موضوع کاملاً خانوادگی و فرد موردنظر همسر راننده تاکسی بوده است.

مدیرعامل شرکت تاکسیرانی اصفهان با بیان اینکه این اتفاق از طریق رانندگان تاکسی به ما اطلاع داده شد و پیگیری‌ها را از همان زمان شروع کردیم، گفت: این راننده تاکسی اکنون در بازداشت است و گویا همسر وی از او شکایت کرده و پرونده این ماجرا به صورت عادی در حال پیگیری است، ما نیز موضوع را در کمیته انضباطی پیگیری می‌کنیم.

گفتنی است پیش از این کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که در آن راننده تاکسی با سرعت در خیابان در حال حرکت بوده و خانمی روی شیشه جلوی خودرو آویزان است؛ این کلیپ واکنش هایی در فضای مجازی به همراه داشت.

انتهای پیام/ت.ت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد