صفحه اصلی » اجتماعی » تقویت مدیریت بحران به توسعه زیر ساخت های آتش نشانی بستگی دارد

شهردار چادگان:

تقویت مدیریت بحران به توسعه زیر ساخت های آتش نشانی بستگی دارد

شهردار چادگان گفت: برای تقویت زیر ساخت های مدیریت بحران در شهر چادگان با مسئولان استانی مکاتبه خواهیم کرد.

تاریخ انتشار: ۱۹:۲۸ - جمعه ۱۳۹۶/۰۷/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی، عصر امروز شهردار و رئیس شورای اسلامی چادگان از واحد آتش نشانی چادگانی بازدید کردند.

نادر نجاری شهردار چادگان، ضمن عرض تبریک روز آتش نشانی و ایمنی، از زحمات نیروهای آتش نشانی چادگان تقدیر کرد و گفت: برای تقویت زیر ساخت های مدیریت بحران در شهر چادگان با مسئولان استانی مکاتبه خواهد شد.

شهردار چادگان با اشاره به این که نجات جان انسان ها و احساس امنیت شهروندان اهمیت بسیاری دارد افزود: هم اکنون آتش نشانی شهر چادگان در تمام زمینه ها از جمله رودخانه، کوهستان، آتش سوزی های داخل شهر، مشارکت در خدمات شهری و موارد بسیار دیگری از ظرفیت بالای نیروی انسانی مجرب بهره مند است.

نجاری در ادامه صحبت های خود به حقوق و مزایای کارکنان شهرداری و مخصوصا آتش نشانان اشاره و بیان کرد: خداوند ارتزاق همه انسان ها را تضمین کرده است و ما باید به خود ببالیم چرا که حقوق شهرداری از پاک ترین و با برکت ترین روزی هاست.

رییس شورای شهر چادگان نیز در این جلسه به یک خانواده بودن مجموعه شهرداری اشاره کرد و گفت: همه ما با اتحاد و همدلی برای پیشرفت شهر چادگان تلاش می کنیم و اطمینان داریم می توانیم زیر ساخت های اجتماعی مناسبی را برای شهرمان ایجاد کنیم.

مرتضی میلای نژاد، با تقدیر از زحمات آتش نشانان، به خدمات رایگان شهرداری اشاره کرد و افزود: شهر چادگان ظرفیت های بالایی دارد، اما در برخی زمینه ها مانند بحث های اجتماعی و اقتصادی، کمبود هایی احساس می شود

وی تصریح کرد: شهرداری هم با در نظر گرفتن همین فقر و کمبود ها خود را مؤظف می داند که خدمات رایگان این سازمان را به بهترین شکل ممکن در اختیار اهالی شریف این شهر قرار دهد.

وی در خصوص نیاز های آتش نشانی چادگان اظهار کرد: با در نظر گرفتن فضای مورد نیاز تجهیزات در ساختمان آتش نشانی توسط مدیریت این واحد، از مدیریت بحران استان اصفهان برای بهبود شرایط ، پیگیری خواهیم کرد.

مسئول واحد آتش نشانی چادگان هم به مسائل جاری آتش نشانی چادگان اشاره کرد و افزود: سالانه حدود دو هزار مأموریت نجات و اطفاء حریق و … را انجام می دهیم که تمامی مأموریت ها توسط آتش نشانان جوان و حرفه ای شهر چادگان صورت می گیرد.

غلامرضا سمندگانی اظهار کرد: با توجه به نیازهای این حرفه به وسایلی مانند لباس نسوز، خودروهای متناسب با این شغل و … برای خدمات رسانی بهتر به شهروندان چادگانی نیازمندیم.

انتهای پیام/چادگان نا/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد