24879_240_180
۱۱:۳۵ - شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۵

آبان ماه سال جاری؛

بیست و سومین نمایشگاه اتوکام در اصفهان برگزار می شود

معاون توسعه فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از برگزاری بیست و سومین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری آبان ماه سال جاری در اصفهان خبر داد.

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدجواد امیدی در گفت و گویی با اشاره به برگزاری بیست و سومین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری آبان ماه سال جاری در اصفهان، اظهار کرد: این نمایشگاه برای عرضه توانمندی های استان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می شود.

معاون توسعه فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اشاره به اینکه فضای نمایشگاه اتوکام همواره امکان مناسبی را برای عرضه خدمات و محصولات و بازاریابی شرکت ها فراهم کرده است، تأکید کرد: هرساله برنامه‌های جانبی مانند کارگاه‌های آموزشی، نشست‌های تخصصی و مسابقات علمی در کنار این نمایشگاه برگزار می شود که هر یک نقش بسیار ارزنده‌ای در آموزش، فرهنگ‌سازی و شکل‌دهی به برنامه‌های آتی این استان در حوزه‌های مرتبط دارد.

وی با بیان اینکه توسعه پایدار از طریق حمایت از شرکت های کوچک و دانش بنیان فراهم می شود، تاکید کرد: نمایشگاه اتوکام سال گذشته این مورد را در دستور کار خود قرار داد و سعی دارد تا از دانشجویان و شرکت های نوبنیاد تحت حمایت مرکز رشد حمایت کند.

امیدی با اشاره به سایر انتظارات از نمایشگاه اتوکام به عنوان یک نمایشگاه شاخص در اصفهان، ادامه داد: به علاوه این موضوع اهمیت دارد که شرکت کنندگان اعم از غرفه‌داران و بازدیدکنندگان رضایت بیشتری نسبت به سال قبل داشته باشند؛ برای دست یافتن به این مقصود باید تلاش کرد شرکت‌های بزرگ تر و دارای محصول و خدمات مورد نیاز مردم، حضور فعال‌تری در این نمایشگاه داشته باشند و با برنامه‌های جانبی حساب شده و محتوای غنی، رضایت مخاطبان را فراهم سازند.

انتهای پیام/ ت.ت