صفحه اصلی » اجتماعی » رعایت عدالت عامل رضایتمندی مردم و مسئولان/ ایجاد فرمانداری در منطقه شرق اصفهان خواسته مردم است

در مراسم خداحافظی با دو شهردار در شرق اصفهان مطرح شد؛

رعایت عدالت عامل رضایتمندی مردم و مسئولان/ ایجاد فرمانداری در منطقه شرق اصفهان خواسته مردم است

مراسم تودیع و معارفه شهرداران شهر ورزنه و حسن آباد جرقویه علیا با حضور مسئولان محلی و استانی با ارائه گزارش عملکرد شهرداران اسبق برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۹ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ عصر امروز در مراسمی با حضور معاونت امور عمرانی فرمانداری اصفهان، مدیر کل امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری و جمعی دیگر از مسئولان استانی و محلی، مراسم تودیع و معارفه شهردار شهر ورزنه و همچنین شهردار شهر حسن آباد در دو مکان جداگانه برگزار شد.

*خداحافظی با شهردار حسن آباد

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری در سخنانی با اشاره به عوامل اصلی در پیشرفت یک شهر گفت: یکی از مهمترین عوامل در پیشرفت یک شهر و رضایتمندی مردم، رعایت قانون و قانون مداری است چون با رعایت قانون در جامعه به تدریج عدالت اجتماعی نیز برقرار می شود.

محمدرضا کمالی احترام به ارباب رجوع، خود محور نبودن و در نظر داشتن خدا را از دیگر عوامل موفقیت دانست.

بر این اساس، داود صادقی به عنوان شهردار حسن آباد انتخاب شد و از زحمات حسین ایروانی شهردار سابق این شهر تقدیر شد.

*در غیاب فروزان فر؛ خیرمقدم به شهردار جدید شهر ورزنه

مراسم معارفه غلامحسین رضایی، شهردار جدید شهر ورزنه و تودیع هادی فروزان فر امروز، با حضور مسئولان استانی و محلی در شهر ورزنه برگزار شد.

امام جمعه شهر ورزنه نیز، به مشکل اقتصادی مردم منطقه بن رود و شهر ورزنه اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه شغل بیشتر مردم منطقه  کشاورزی است و بخاطر خشکسالی های اخیر و همچنین بی تدبیری هایی که در بحث بارگذاری ها در زاینده رود صورت گرفته از نظر اقتصادی در تنگنا قرار گرفته اند و مسئولان موظف هستند با رایزنی هایی برای مردم امنیت اقتصادی را سبب ساخته و فکری برای رهاسازی آب پاییزه کنند.

حجت الاسلام اسماعیل شامحمدی، به مطالبات مردم منطقه اشاره و گفت: مهمترین مطالبه مردم از مسئولان پیگیری و تسریع در استقرار فرمانداری در این منطقه است که بسیاری از مشکلات مردم از این طریق حل و فصل خواهد شد.

پیگیری اتمام ساختمان بیمارستان، استخر و استقرار یک پایگاه کلانتری در تپه های ماسه ای که دغدغه همه علما، روحانیون و مردم مومن  و متدین بن رود است، از دیگر مواردی بود که امام جمعه به آن اشاره کرد.

انتهای پیام/ اصفهان شرق/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد