420
۱۵:۰۳ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۸

رییس اتاق بازرگانی اصفهان:

رفع چالش های مالیاتی، بانکی و بحران آب از اولویت های تحقق بهبود فضای کسب و کار اصفهان است

سهل آبادی رفع چالش های مالیاتی، بانکی و بحران آب را از اولویت های تحقق بهبود فضای کسب و کار اصفهان دانست و گفت: دستاوردهای بهبود فضای کسب و کار استان اصفهان می تواند الگو و چراغ راهی برای همه استان های کشور باشد.

به گزارش صاحب نیوز؛ رییس اتاق بازرگانی اصفهان در چهارمین جلسه کمیسیون بهبود مستمر محیط کسب و کار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و قدردانی ازخدمات نیروهای نظامی و انتظامی برای ایجاد فضای امن برای کار و زندگی در کشور گفت: تعامل و همدلی میان مسئولان و اتاق بازرگانی، کانون کارفرمایان، خانه صنعت و معدن استان اصفهان درکشور مثال زدنی است و شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی این استان برای سومین سال متوالی رتبه نخست را در سطح کشور کسب کرده است.

سید عبدالوهاب سهل آبادی با تقدیر از حمایت ها و جدیت استاندار اصفهان برای تشکیل جلسات شورای گفت و گو از حضور شخص استاندار در تمامی جلسات این شورا ابراز خرسندی کرد.

وی همچنین حمایت های رییس کل دادگستری استان اصفهان از بخش خصوصی را از پشتوانه های فعالان اقتصادی استان عنوان کرد و افزود: توان علمی، توانمندی اجرایی و مدیریتی موجود در استان اصفهان در کشور بی نظیر است و بدون شک دستاوردهای بهبود فضای کسب و کار استان به پشتوانه این توانمندی ها می تواند الگو و چراغ راهی برای همه استان های کشور باشد.

رییس خانه صنعت و معدن ایران با اشاره به توانمندی و سابقه اجرایی اعضای هیئت رییسه اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: هیئت رئیسه، هیئت نمایندگان و مشاوران توانمند این اتاق از نقاط قوت اتاق اصفهان و پشتوانه محکمی برای دفاع از فعالان اقتصادی این استان هستند.

سهل آبادی نقش پارلمان بخش خصوصی اصفهان به عنوان بازوی مشورتی سه قوه، حضور در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی و همچنین حضور در هیئت های حل اختلاف مالیاتی، بیمه و تامین اجتماعی و…  را در دفاع از بخش خصوصی استان موثر خواند.

وی در ادامه کاستی های موجود در فضای کسب و کار را ناشی از مشکلات ملی و استانی دانست و افزود: امروز با پشتوانه همکاری و همدلی مدیران استانی باید گام های بلندی برای بهبود فضای کسب و کار استان و گسترش جذب سرمایه برداشت.

رییس اتاق بازرگانی اصفهان رفع چالش های مالیاتی و بانکی همچنین حل بحران آب استان را از اولویت های تحقق بهبود فضای کسب و کار عنوان کرد.

انتهای پیام/ت.ت