83032add-68d0-4c0a-8cc3-118b4242b66d_bthumb
۱۴:۲۶ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۰

آيت الله نمازي:

اقدامات سازنده پلیس در عرصه نظم و امنیت قابل تقدیر است

 آیت الله نمازی با بیان اینکه امنیت پیش نیاز همه فعالیت های روزمره جامعه است از اقدامات سازنده پلیس در عرصه نظم و امنیت تقدیر کرد.

به گزارش صاحب نیوز؛ نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کاشان در دیدار فرمانده و معاونان فرماندهی انتظامی شهرستان ضمن تبریک هفته ناجا با تشکر از اقدامات سازنده فرمانده و کارکنان پلیس این شهرستان در عرصه برقراری نظم و امنیت، موضوع امنیت را بسیار مهم برشمرد و گفت: امنیت پیش نیاز همه فعالیت های جامعه است و بدون امنیت، زندگی روزمره‌ی مردم و فعالیت‌های علمی، دانشگاهی، اقتصادی و اداره‌ی کشور امکان‌پذیر نیست.

آیت الله عبد النبی نمازی افزود: یکی از مهم ترین نعمت هایی که خداوند بر انسان ها ارزانی فرمودند امنیت است که این نعمت به واسطه نیروهای انتظامی نازل شده و مردم باید قدر این نعمت و تلاشگران این عرصه را بدانند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب که نیروی انتظامی مظهر اقتدار ملی است، افزودند : «اقتدار و قاطعیت بدون بی‌رحمی»، «سلامت درونی»، «حضور به‌هنگام و سریع»، «عطوفت و کمک به مردم»، و «قانون‌گرایی» عواملی هستند که موجب ارائه‌ی تصویری مثبت از نیروی انتظامی خواهد شد.

آیت‌الله نمازی، تحقق این موارد را زمینه‌ساز توجه مسئولان انتظامی به تداوم امر آموزش در درون سازمان نیروی انتظامی برشمرد.

نماینده ولی فقیه در کاشان همچنین توجه به خانواده کارکنان را یک امر ضروری و مهم برشمرد و در این خصوص خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که ارتقاء کارایی در سطح سازمان می شوند توجه به روحیه مادی و معنوی خانواده محترم کارکنان می باشد .

سرهنگ علی پورکاوه  فرمانده انتظامی شهرستان کاشان نیز در ادامه این دیدار با بیان اینکه نیروی انتظامی خود را از بدنه مردم می داند و رویکرد خود را بر مردم داری و رفتار توام با رافت و مهربانی با آحادجامعه قرار داده گفت: مشت آهنین پلیس بر سر مجرمان و قانونشکنان همیشه برجاست و اجازه کوچکترین نا امنی را به کسی نمی دهد.

وی نظر علما و مراجع را برای پلیس بسیار مهم عنوان کرد و گفت: استفاده از فرمایشات علما توفیق بسیار بالایی برای ما است و سعی می کنیم از این نظرات و فرمایشات در ماموریت های خود بهره برداری کنیم .

این مسئول انتظامی در ادامه گزارشی از عملکرد این فرماندهی و توفیقات ماموران آن در شش ماهه سال جاری برای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان ارائه کرد.

انتهای پیام/ت.ت