ImageThumbnail
۱۸:۴۳ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۳

مداح اهل بیت(ع):

آمریکا دشمن قسم خورده انقلاب اسلامی است/ مداحان افکار پلید آمریکا را برای مستمعان خود بیان کنند

یک مداح اهل بیت(ع) گفت: رییس جمهور آمریکا با رفتار و گفتار خود، جای هیچ شک و شبهه ای را برای کسی باقی نگذاشت که آمریکا دشمن قسم خورده انقلاب اسلامی است و به آمریکا نمی توان اعتماد کرد.

به گزارش صاحب نیوز؛ مداح و ذاکر اهل بیت(ع) با اشاره به صحبت های رئیس جمهور آمریکا در مورد جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: برخی در کشور در گذشته می پنداشتند که آمریکا دشمن اصلی ایران نیست و نسبت به سر دادن شعار مرگ بر آمریکا اعتراض می کردند.

مجتبی ایروانی افزود: سیاست معاویه گونه روسای جمهور قبلی آمریکا این بود که اول صحبت از دوستی و مصالحه با ایران داشتند ولی در اصل دشمن دیرینه انقلاب بوده و هستند.

وی با بیان اینکه رییس جمهور آمریکا، با رفتار و گفتار خود، جای هیچ شک و شبهه ای را برای کسی باقی نگذاشت، اظهار کرد: رییس جمهور آمریکا که برادر اسرائیل غاصب است با بیان اراجیف خود، بار دیگر به ایران عزیز اهانت کرد و نشان داد که نمی توان به آمریکا اعتماد کرد.

این فعال فرهنگی با بیان اینکه مداحان و سفیران پیام اهل بیت(ع)، در مسیر بصیرت دهی و روشنگری برای مردم جامعه فعالیت داشته باشند، تصریح کرد: ستایشگران عزیز باید از منبر امام حسین (ع) که فرصت بسیار خوبی است بهره برده و تا می توانند افکار پلید و تروریسم و نژاد پرستانه آمریکا را برای مستعمان بیان کنند.

ایروانی با بیان اینکه سنگرداران عرصه فرهنگ و مذهب این مرز و بوم باید بدانند که اکنون زمان جنگ نرم است،گفت: مداحان و فعالان فرهنگی و مذهبی، باید از انقلاب با تمام وجود حمایت کنند و مردم را بیشتر از قبل تشویق کنند که ادامه دهنده مسیر و راه شهیدان والامقام باشیم، هرچه فعالیت در این راه انجام بشود بر شکوه و عظمت این انقلاب افزوده می شود.

این مداح اهل بیت(ع) با توصیه به مداحان در خصوص بهره برداری از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، اظهار کرد: مداحان عزیز باید فرمایشات رهبر معظم انقلاب را در تمامی مجالس اهل بیت(ع) بیان کنند.

انتهای پیام/مادحین/گ.ف