صفحه اصلی » اجتماعی » «اعتیاد رسانه ای» موضوع تابلوهای تبلیغات شهری مهرماه اصفهان

با اختصاص ۳۰۰ تابلوی تبلیغاتی شهری انجام می شود؛

«اعتیاد رسانه ای» موضوع تابلوهای تبلیغات شهری مهرماه اصفهان

کمیته فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، ۳۰۰ تابلوی تبلیغاتی شهر اصفهان را به موضوع «اعتیاد رسانه ای» اختصاص داده است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۷ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ کلمه اعتیاد همیشه برای همه ترس‌آور بوده است.

این روز‌ها کمترکسی است که از این موضوع بی‌اطلاع باشد خانواده‌ها هم در این مورد آگاهانه تراز قبل برخورد می‌کنند تا فرزندان دلبندشان در این دام گرفتار نشوند، اما در عصر ارتباطات و تکنولوژی که هر روز و یا هر ساعت با اختراع و اکتشاف جدیدی روبه‌رو هستیم، دامی پنهان و آرام دامنگیر تمام فرزندان خانواده‌ها شده است. اعتیادی که والدین و بزرگسالان از آن اطلاع کافی ندارند.

لذا با توجه به اهمیت این موضوع، اقدامات فرهنگی در زمینه بیان موضوع “اعتیاد رسانه ای” از سوی کمیته فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان صورت گرفته است.

در این تابلوهای تبلیغاتی طی هشداری جدی به موضوع اعتیاد رسانه ای اشاره شده و موضوعاتی شامل نشستن سر سفره با گوشی، وقت گذراندن با گوشی بیش از حد، سرگرم شدن با گوشی در مهمانی ها، به رختخواب رفتن و بیدارشدن همراه با گوشی و … مطرح شده است.

این دوره از تبلیغات کمیته فرهنگ شهروندی با عبارت‌ «شما معتاد شده اید» به بیان موضوع اعتیاد رسانه ای در بین عموم مردم پرداخته است.


انتهای پیام/ آرمان زنان/د

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99