IMG_0593
۱۹:۲۰ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶

نماینده مردم مبارکه:

ترامپ به ما در اثبات عهدشکن بودن آمریکا کمک کرد/ سپاه نور چشم ملت ایران است

سعیدی، نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه ترامپ با این سخنرانی اخیر احمقانه‌ای خود ثابت کرد، دولت‌مردان آمریکا گستاخ و عهدشکن هستند، گفت: ترامپ به ما کمک و کار ما را برای اثبات عهدشکنی و بی‌اعتباری آمریکا راحت کرد.

به گزارش صاحب نیوز؛ زهرا سعیدی با اشاره به یاوه‌گویی‌های ترامپ تصریح کرد: ترامپ کار ما را برای اثبات عهدشکنی و بی‌اعتباری آمریکا راحت کرد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه باید وقت و انرژی می‌گذاشتیم و می‌گفتیم این‌ها گستاخ و عهدشکن هستند، گفت: این‌ها خائن هستند و ترامپ با این سخنرانی اخیر احمقانه‌ای خود ثابت کرد که آمریکایی‌ها واقعاً پیمان‌شکن حرفه‌ای هستند.

وی افزود: عده‌ای چشمشان به غرب و آمریکا بود که با این رفتار و یاوه‌گویی‌ها فکر نکنم کسی دیگر با طناب این‌ها در چاه برود.

سعیدی با تأکید بر اینکه سپاه نور چشم ملت ایران است و زمانی که حضرت امام خمینی(ره) با آن جایگاه گفتند که کاش من یک پاسدار بودم، اظهار کرد: این فرمایش امام(ره) بیانگر اهمیت و بزرگی  پاسداران و سپاه است.

وی بیان کرد: همه مردم و جناح‌های مختلف سیاسی به علت یاوه‌گویی‌های ترامپ علیه ایران و سپاه پاسداران هم‌صدا شده‌اند و  اگر اختلاف‌نظری هم داریم پای ارزش‌های نظام اسلامی که می‌رسد، یک‌صدا می‌شویم و دفاع خواهیم کرد.

انتهای پیام/ مبارکه‌نا/گ.ف