صفحه اصلی » مقاومت » یادمان شهدای فرهنگی و دانش آموز اردستان رونمایی شد

با حضور مسئولان شهرستان:

یادمان شهدای فرهنگی و دانش آموز اردستان رونمایی شد

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: به پاس زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای دانش آموز و فرهنگی آموزش و پرورش اردستان یادمان شهدای فرهنگی و دانش آموز شهرستان آماده شده و امروز رونمایی شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۷ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ مدیر آموزش و پرورش اردستان پیش از ظهر امروز در مراسم پرده برداری از یادمان شهدای دانش آموز و فرهنگی اردستان در محل این اداره اظهار کرد: امنیت امروز نتیجه رشادت شهدایی همچون شهدای دانش آموز و فرهنگی بوده است.

عیسی شفیعی گفت: کسانی که امروز افتخارات شهدا را زیر سوال می برند یا آن روزها را درک نکرده اند یا مغرض هستند و ما وظیفه داریم آنچه که لازم است در راه شهیدان انجام دهیم.

وی افزود: سال تحصیلی امسال با نام امام علی(ع) تایید شده، لذا محور همه برنامه ها حول محور امام علی(ع) بوده تا بتوانیم چهره واقعی این امام همام را به دانش آموزان بشناسانیم.

شفیعی با بیان اینکه ترامپ رئیس جمهور آمریکا در سخنانش در صدد زیر سوال بردن سپاه پاسداران بود، تصریح کرد: این اداره در برنامه ای که به مناسبت زنگ ایثار و مقاومت در هفته دانش آموزی انجام خواهد داد به منظور حمایت سپاه از پاسداران اردستان تجلیل خواهد کرد.

مدیر آموزش و پرورش اردستان همچنین تاکید کرد: یادمان شهدای فرهنگی و دانش آموز با هزینه ای بالغ بر شش میلیون ریال آماده شده و در 60 مدرسه اردستان نصب خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: به پاس زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای دانش آموز و فرهنگی آموزش و پرورش اردستان که 79 نفر شهید دانش آموز و 21 نفر شهید فرهنگی در شهرستان هستند، این یادمان آماده و بهره برداری از آن انجام شده است.

شفیعی گفت: به مناسبت شهادت شهید فهمیده مقرر شد تعداد 300 تیشرت با تصاویر شهید فهمیده آماده و در مراسمی زنگ ایثار و مقاومت به دانش آموزان اهدا شود.

انتهای پیام/صبح اردستان

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد