صفحه اصلی » استان اصفهان » کاشان » استفاده از ظرفیت مساجد و هیئات در برنامه‌های فرهنگی/ لزوم بازنگری در ساختار سراهای محله

مشاور شهردار کاشان تأکید کرد؛

استفاده از ظرفیت مساجد و هیئات در برنامه‌های فرهنگی/ لزوم بازنگری در ساختار سراهای محله

مشاور امور اجتماعی، فرهنگی و شوراهای شهردار کاشان، خواستار فعالیت و پویایی بیشتر سراهای محله و همچنین بازنگری در ساختار آن شد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۵۸ - شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۶

به گزارش صاحب نیوز؛ سعید عطایی شاد ظهر امروز در حاشیه بازدید از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان با اشاره به کارکرد مهم سراهای محله اظهار کرد: یکی از برنامه‌ها و رویکردهای مدیریت شهری جدید، نهادسازی در محلات است که سراهای محله می‌توانند نمایندگان شاخص این حرکت باشند.

وی با اشاره به دور شدن مجموعه‌ها و نهادهای مختلف پس از گذشت زمان از رسالت  اصلی خود بیان کرد: می‌توان با به روز کردن ساختارها و ایجاد سازوکارهای هدف‌مند، از بروز برخی انحرافات ناگزیر جلوگیری کرد و این رویکرد می‌تواند در مورد سراهای محله اتفاق افتد.

مشاور امور اجتماعی، فرهنگی و شوراها شهردار کاشان، همچنین با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های مردمی در اجرای برنامه‌های فرهنگی،‌ مساجد و هیئات مذهبی را نمونه‌های بارز و کارآمد این پتانسیل دانست.

عطایی‌ شاد، مساجد و هیئات مذهبی را به عنوان مراکزی مردم‌نهاد، دارای تأثیرگذاری قابل توجه در امر فرهنگ‌سازی و پیوند میان جامعه و متولیان عرصه مدیریت شهری قلمداد کرد.

مشاور امور اجتماعی، فرهنگی و شوراها شهردار کاشان در ادامه از بخش‌های مختلف سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان بازدید کرد و همچنین با نقطه‌نظرات و دیدگاه‌های مدیران و کارکنان این سازمان در حوزه مرتبط خود آشنا شد.

انتهای پیام/ کاشان اول

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهارده − چهار =