صفحه اصلی » مقاومت » دست‌وپا زدن آمریکا با شکست‌های پی‌درپی در منطقه/ مقابله با انقلاب اسلامی راهبرد همیشگی مستکبران است

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) اصفهان:

دست‌وپا زدن آمریکا با شکست‌های پی‌درپی در منطقه/ مقابله با انقلاب اسلامی راهبرد همیشگی مستکبران است

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش مقتدر و پیروز جمهوری اسلامی که در حقیقت ارتش واحد انقلاب اسلامی هستند، تا فتح تمام سنگرهایی که در اختیار نظام استکباری است، دستشان از هم جدا نمی‌شود.

تاریخ انتشار: ۰۷:۳۱ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۹

به گزارش خبرنگار صاحب‌نیوز، سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی، شامگاه دوشنبه در همایش وحدت سپاه و ارتش استان اصفهان با تشکر از امیر آذر افروز فرمانده ارشد آجا در استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری به‌واسطه تدارک این همایش اظهار کرد: شرایطی که ما در آن قرارگرفته‌ایم یک شرایط تاریخی و حساسی است که شاید از صدر اسلام تابه‌حال چنین شرایطی را مسلمانان برای گسترش اسلام شاهد نبوده‌اند.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با تصریح اینکه اسلام توانسته هندسه قدرت را در جهان تغییر دهد، گفت: اگر درگذشته آمریکایی‌ها هر تدبیری در مورد هر کشوری داشتند، کافی بود فقط به آن کشور نگاه کنند تا در کانون نگاه آن‌ها طوفان به پا شود اما امروز ما نوار شکست‌های پی‌درپی امریکا را می‌بینیم و اگر امروز شیطان بزرگ به دست‌وپا افتاده به خاطر همین شرایط به وجود آمده برای قدرت استکباری آن است.

وی با بیان اینکه باید دید چه شده که آمریکایی که به لحاظ محاسبات مادی بزرگ‌ترین قدرت نظامی جهان است و در تمام جنگ‌هایی که در قرن اخیر اتفاق افتاده یک‌طرف قضیه بوده، خاطرنشان کرد: باید پرسید چگونه است که هر وقت آن‌ها از این قدرت استفاده کرده به‌صورت آتش‌بار همه‌ی امکانات، سیاسی، تبلیغاتی، تجهیزاتی خود را به میدان آورده نتوانسته در مقابل جمهوری اسلامی پیروزی کسب کند؟

سردار سلیمانی علت این اصلی زمینه این حوادث عظیم را کار بزرگی عنوان کرد که ملت ایران به رهبری امام راحل در سال 57 انجام داد و توانست بزرگ‌ترین سنگر امریکا را در منطقه‌ی غرب آسیا آزاد کند و زمینه‌ساز آزادی جهان اسلام و بستر حکومت جهانی حضرت ولی‌عصر(عج) باشد.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه وقتی می‌بینیم رئیس‌جمهور امریکا از تریبون رسمی می‌آید و ملت ایران را تهدید می‌کند، این موضوع نشان از ناتوانی آن‌هاست، گفت: اگر کسی توان اقدام داشته باشد تهدید نمی‌کند بلکه عمل می‌کند و این نشان از بی‌خاصیتی و بی‌عملی این قدرت مادی است.

وی ادامه داد: او نمی‌تواند تدابیر اتاق‌های فکر امریکا را در قبال جمهوری اسلامی عملیاتی کند و این واقعیتی است غیرقابل‌انکار که خود آن‌ها هم به آن اذعان دارند.

وی تأکید کرد: این بی‌خاصیتی و بی‌فایدگی قدرت مادی نشان از حضور به‌موقع ملت ایران درصحنه‌های مختلف و هدایت امام خامنه‌ای در رهبری این انقلاب الهی است.

سردار سلیمانی با اشاره به شبی که در سوریه کاخ ریاست جمهوری آن‌ها محاصره‌شده بود ولی شهید همدانی به کاخ بشار اسد رفت و از او خواست تا دستور مسلح کردن نیروهای بسیج مردمی را صادر کند، اظهار کرد: امروز ما شاهد پاک شدن خاک سوریه از مزدوران استکبار و تکفیری‌ها هستیم اما زمانی حتی ناتو یعنی قدرت نظامی امریکا و هم‌پیمانانش هم آمد درصحنه‌ی سوریه وارد بشود، اما نتوانستند کاری بکنند.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان، با بیان اینکه اگر می‌بینیم آقای ترامپ قبل از ریاست جمهوری یک‌جور صحبت می‌کرد و بعد از رسیدن به ریاست جمهوری جور دیگری صحبت می‌کند نباید فراموش بکنیم که این صحبت‌ها مواضع نظام حاکم بر حکومت امریکا است، گفت: اگر دموکرات‌ها هم‌روی کار می‌آمدند همین مواضع را می‌گرفتند، دموکرات‌ها با جمهوری خواهان تنها در ابزار اختلاف دارند اما در هدف یک‌چیز را دنبال می‌کنند.

وی مقابله همه‌جانبه با انقلاب اسلامی را راهبرد کلی آمریکایی‌ها از ابتدای پیروزی انقلاب عنوان و اظهار کرد: آن‌ها بر این راهبرد همچنان استوارند و هیچ‌گاه آن را تغییر نمی‌دهند؛ اما گاهی اوقات اولویت‌های آن‌ها تغییر می‌کند.

سردار سلیمانی مسئله آمریکایی‌ها با جمهوری اسلامی را مسئله‌ی هسته‌ای و یا نفوذ منطقه‌ای سپاه پاسداران ندانست و تصریح کرد: آن‌ها با اصل انقلاب اسلامی مشکل‌دارند چون انقلاب اسلامی مؤلفه‌های قدرت را در دنیا تغییر داده است و آن‌ها باید از خیلی از مناطق تحت اشغال خود خارج شوند و به داخل کشور خود بازگردند و به مشکلات فراوانی که در آن وجود دارد و ما شاهد آن هستیم بپردازند.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: تدبیری که امیر موسوی فرمانده دلاور ارتش جمهوری اسلامی در محضر فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) به آن اشاره کردند راهبرد جمهوری اسلامی است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش مقتدر و پیروز جمهوری اسلامی که در حقیقت ارتش واحد انقلاب اسلامی هستند تا فتح تمام سنگرهایی که در اختیار نظام استکباری است، دستشان از هم جدا نمی‌شود و در کنار سایر فرزندان ملت‌های بزرگ مسلمان این پیروزی را نصیب جهان اسلام خواهند کرد.

انتهای پیام/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × 5 =