صفحه اصلی » سیاسی » برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان در چهار شهر و چهار روستای شهرستان/ مواضع مسئولان برای مقابله با استکبار یکسان است

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز

برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان در چهار شهر و چهار روستای شهرستان/ مواضع مسئولان برای مقابله با استکبار یکسان است

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان در چهار شهر نطنز، بادرود، طرق رود و خالدآباد و همچنین در چهار روستای اریسمان، ده آباد، فمی و متین آباد برگزار می شود.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۰ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان نطنز  با تاکید بر ضرورت حضور پرشور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان، اظهار کرد: اقشار مختلف مردم و مسئولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی با هر سلیقه و روشی در موضوع لزوم مبارزه با استکبار جهانی متحد و یکپارچه اند و مواضع یکسانی دارند.

علیرضا باباخانی افزود: حرکت در مسیر حق و دفاع از مظلوم در برابر ظلم و جور، دشمنان و در راس آن ها آمریکا را عصبانی کرده است و این خشم و عصبانیت گواهی بر حرکت رو به جلو و در مسیر عزت و اقتدار است که جمهوری اسلامی در منطقه و حتی در جهان آن را به نمایش گذاشته است.

وی تصریح کرد: آن چه این روزها مهم به نظر می رسد این است که هر کس در هر پست و لباسی که هست باید از این حرکت صحیح حمایت و برای استمرار آن کمک کند و حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان یکی از این راه ها است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان نطنز اضافه کرد: گزافه گویی های جبهه کفر ملت ایران را بیش از گذشته متحد کرده است و این اتحاد نیز بیش از پیش دشمن را متزلزل می کند.

وی گفت: مردم شهرستان نطنز در شهر ها و روستا نیز همانند دیگر مردم در سطح کشور و به مانند سال های گذشته با حضور با شکوه خود در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان برگ زرین دیگری را در کارنامه این شهرستان شهید پرور ثبت خواهند کرد.

باباخانی خاطر نشان کرد: راهپیمایی ۱۳ آبان در چهار شهر نطنز، بادرود، طرق رود و خالدآباد و همچنین در چهار روستای اریسمان، ده آباد، فمی و متین آباد برگزار می شود.

انتهای پیام/ آوای نطنز/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

3 × یک =