صفحه اصلی » اقتصادی » مردم به نظام مهندسی ساختمان اعتماد دارند

فرماندار چادگان؛

مردم به نظام مهندسی ساختمان اعتماد دارند

فرماندار چادگان گفت: اگر بخواهیم به سازمان نظام مهندسی ساختمان در یک نگاه کلی، نظاره گر شویم، عنوانی جزء تخصصی ترین مرجع و مورد اعتمادترین نهاد مستقل در نزد افکار عمومی در امور مرتبط با ساخت و ساز سازمانی را پیدا نخواهیم کرد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۰ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نظام مهندسی ساختمان چادگان، صبح امروز با حضور فرماندار، نماینده دفتر نظام مهندسی اصفهان، بخشدار مرکزی، شهردار  و ناظران عضو نظام مهندسی چادگان در سالن فرماندار برگزار شد.

فرماندار چادگان در این جلسه اظهار کرد: اگر بخواهیم به سازمان نظام مهندسی ساختمان در یک نگاه کلی، نظاره گر شویم، عنوانی جزء تخصصی ترین مرجع و مورد اعتمادترین نهاد مستقل در نزد افکار عمومی در امور مرتبط با ساخت و ساز سازمانی را پیدا نخواهیم کرد.

مهدی اسدپور تصریح کرد: ساختمان سازی با اصول و نظریه کارشناسان، سلامت، امنیت جسمی و روحی شهروندان را تأمین می کند.

وی با تبریک و آرزوی موفقیت برای مسئول جدید دفتر نظام مهندسی چادگان، خواستار تلاش و کمک همه اعضاء در به ثمر نشستن اهداف چشم انداز تاکید کرد.

نادر نجاری، شهدار چادگان نیز، افزود: با مدیریت تمامی منابع و ظرفیت‌های موجود و با تأکید بر بافت و فرهنگ اسلامی، ایرانی جامعه؛ در مقوله ساخت و ساز، تحولی شگرف در مبلمان شهری و ساختمانی ایجاد می شود که یکی از اهداف مهم و اصلی این شهرداری و شورای اسلامی شهر همین مورد هست و با قوت پیگیر خواهیم بود.

بخشدار مرکزی چادگان هم در این جلسه، به اهمیت اصول فنی مهندسی در حوزه ساختمان سازی اشاره کرد وگفت: اگر نظارت در این حوزه برای روستاها بیشتر شود، شاهد مشکلات بعدی و ساخت های غیرمجاز و غیراصولی نخواهیم بود.

جعفری راوندی افزود: با توجه به موقعیت روستاهای این منطقه و تلاش شما بزرگواران، این بخشداری نهایت همکاری و تعامل را با نظام مهندسی خواهد داشت تا ضمن مرتفع کردن مشکلات به رفاه حال بیشتر روستائیان عزیز نیز کمک شایانی کرده باشیم.

فیضیان، نماینده نظام مهندسی اصفهان در این جلسه، بعد از شنیدن نقطه نظر اعضاء، خاطر نشان کرد: مشکلاتی را قطعا ما می دانیم که وجود دارد و امیدوار هستیم که با ساز و کار قانونی و برنامه و مطرح کردن آن ها در استان حل شود.

بر این اساس، در پایان این جلسه، افروز سهرابیان به عنوان رئیس جدید نظام مهندسی شهرستان چادگان معرفی و از خدمات سعید حبیبی رئیس سابق  نظام مهندسی تقدیر شد.

انتهای پیام/چادگان نا/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!