پلیس1
۱۴:۱۲ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱۴

اخبار انتظامی استان؛

توقف خودروی حامل۲۲۰ کیلو گرم مواد مخدر با گلوله پلیس/ زوج شیشه فروش در اصفهان دستگیر شدند

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر و کشف ۲۲۰ کیلوگرم حشیش و تریاک در بازرسی از خودرووی خبر داد.

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ سید تقی حسینی اظهار داشت: به دنبال تشدید طرح های مقابله با سوداگران مرگ و در پی اقدامات علمی و تخصصی، ماموران این پلیس دریافتند فردی قصد دارد محموله ای از مواد مخدر را از استان های جنوبی به اصفهان منتقل کند.

وی افزود: ماموران پس از اطلاع از این موضوع اقدامات گسترده ای برای شناسایی و دستگیری فرد مذکور انجام دادند و سرانجام اکیپ های عملیاتی این پلیس در یک عملیات ضربتی هنگامی که این قاچاقچی وارد یکی از محورهای مواصلاتی اصفهان شده بود  نسبت به متوقف کردن خودروی وی اقدام کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت:  ماموران بارعایت قوانین به کارگیری سلاح و شلیک گلوله به سمت خودرو توانستند آن را متوقف و راننده را دستگیر کنند.

سرهنگ حسینی خاطر نشان کرد: در بازرسی صورت گرفته از خودروی این قاچاقچی مواد مخدر  مقدار 190 کیلو گرم حشیش و 30 کیلوگرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه در ادامه این عملیات همدست متهم نیز شناسایی ودستگیر شد اظهار کرد: در این رابطه هر دو متهم به همراه پرونده چهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

توقیف تجهیزات پزشکی و قطعات رایانه ای قاچاق
محموله تجهیزات پزشکی و قطعات رایانه ای خارجی قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال توسط ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان نائین شناسایی و توقیف شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نائین گفت: ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید شرافت این فرماندهی حین کنترل خودروهای عبوری به سه دستگاه کامیون که از جنوب کشور به سمت تهران درحرکت بودند مشکوک و آنها را متوقف کردند .

سرهنگ صادق کاظم زاده با بیان اینکه بررسی های صورت گرفته حاکی از عدم همخوانی بارنامه با بار خودرو بود افزود: : در یکی از این کامیون ها  تعداد هزار و 400 کارتن قطعات الکترونیکی و رایانه ای و در دو کامیون دیگر 203 عدد ویلچر برقی بود که همگی فاقد مدارک مثبته گمرکی و به صورت قاچاق بارگیری شده بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان نائین عنوان داشت: برابر اعلام کارشناسان ارزش محموله های کشف شده 6 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شده است.

سرهنگ کاظم زاده خاطر نشان کرد: در این رابطه سه نفر دستگیر و همراه با پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

 

زوج شیشه فروش در اصفهان دستگیر شدند
زوجی که با همدستی یکدیگر اقدام به توزیع ماده مخدر صنعتی شیشه می کردند در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی به همراه همسر خود به صورت گسترده اقدام به توزیع ماده مخدر صنعتی شیشه در چندین محله شهر اصفهان می کند موضوع در دستور کار ویژه این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات لازم و رصد تحرکات فرد مذکور، طی هماهنگی با مقام قضائی از منزل وی که محل توزیع ماده مخدر صنعتی شیشه بود بازرسی بعمل آوردند.

این مسئول عنوانکرد: در این عملیات متهم به همراه همسرش که همدست او بود دستگیر و در بازرسی از محل مقادیری از ماده مخدر صنعتی شیشه در بسته های آماده به همراه ابزار توزیع این ماده کشف شد.

سرهنگ حسینی با بیان اینکه مراحل قانونی برای پلمپ منزل این متهم در دستور کار پلیس قرار گرفته است تصریح کرد: متهمان دستگیر شده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

خط پایان قدرت نمائی 2 شرور قانونشکن در اصفهان
دو فرد شرور که با استفاده از قمه و قداره اقدام به قدرت نمایی و مزاحمت برای اهالی یکی از محله های شهر اصفهان کرده بودند در عملیات ضربتی پلیس امنیت عمومی استان دستگیر شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان با اعلام این خبر گفت:در پی شکایتی، مبنی بر اینکه فردی شرور با همدستی یکی از دوستان خود در یکی از محله های شهر اصفهان  اقدام به قدرت نمایی با قمه و قداره  و ایجاد مزاحمت و ایراد ضرب وجرح عمدی می کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ  اکبر عاصمی افزود: پس از انجام تحقیقات میدانی و اقدامات تخصصی و رصد تحرکات این افراد سرانجام متهم و یکی از همدستانش توسط تیم عملیاتی این پلیس شناسائی و طی یک عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه متهمان دارای سوابق کیفری در زمینه اقدامات شرارت آمیز و برهم زدن نظم عمومی هستند، خاطر نشان کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و هر دو نفر جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/ت.ت