صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » اصفهان در استقبال از نماد مقاومت مردم ایران به پاخاست

جلیلی در شهر شهیدان

اصفهان در استقبال از نماد مقاومت مردم ایران به پاخاست

مردم اصفهان امروز در استقبال از نماد مقاومت مردم ایران، حماسه کم سابقه‏ای را آفریدند.

تاریخ انتشار: ۰۵:۵۴ - جمعه ۱۳۹۲/۰۳/۱۷

به گزارش صاحب نیوز، دکتر سعید جلیلی که از ساعاتی پیش به قصد حضور در جمع مردم اصفهان وارد این شهر شهیدپرور شده است، از ساعتی پیش در میان خیل عظیم جمعیت استقبال کننده از وی که در چهارراه و خیابان های منتهی به مسجد سید اصفهان حاضر شده بودند، متوقف شده است.

خبرنگار رجانیوز از اصفهان گزارش داد که دکتر جلیلی از ساعتی پیش بدلیل ازدحام جمعیت، با پای پیاده از چهارراه تختی اصفهان به سمت مسجد سید در حال حرکت است و بارها در این مسیر متوقف شده است.

جمعیت استقبال کننده از جلیلی علاوه بر صحن مسجد سید، از چهارراه طیب تا چهارراه وفایی متوقف شده امکان جابجایی وجود ندارد.

این در حالی است که نزدیک به پانصد موتور سوار نیز خودرو حامل دکتر جلیلی را در خیابان های اصفهان همراهی کرده اند.

مردم اصفهان در استقبال از جلیلی شعار برگ برنده ما؛ شهید زنده ما و نه سازش نه تسلیم یار جلیلی هستیم سر داده اند.

لازم بذکر است، تنها در سال 84 و همزمان با ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، استقبالی مشابه از محمود احمدی نژاد توسط مردم اصفهان صورت گرفته بود و این جمعیت و استقبال در مسجد سید بی سابقه بوده است.

جلیلی در ابتدای برنامه اظهار داشت: هرکسی و در هر جایگاهی اگر کوچکترین زاویه و انحرافی از خط ولایت بگیرد، باید بداند که او از مسیر صراط مستقیم فاصله گرفته است.

وی بیان داشت: هرکسی اگر فکر کند که او مورد لغزش نخواهد شد، آن لحظه، لحظه لغزش اوست.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: همزمانی عید مبعث و حرکت عظیم امام خمینی (ره) در 50 سال پیش را به فال نیک می‌گیریم؛ اگر امروز عزت داریم، اگر امروز دشمنان این نظام صریح می‌گویند که ایران نه تنها مقاومت کرده، بلکه پیشرفت هم کرده است، به خاطر گفتمان انقلاب اسلامی است.

جلیلی ابراز داشت:‌ از دیدگاه من جوانان اصفهان اگر دیروز این قابلیت را داشتند که دشمن بعثی را به زمین بزنند، امروز این ظرفیت هست که حماسه‌های بزرگتری را خلق کنند.

وی عنوان کرد:‌ انتقادها و گلایه‌های مردم نسبت به مشکلات اقتصادی، اجتماعی همچون گرانی، بیکاری و تورم صحیح است، اما این مشکلات با توجه به ظرفیت‌های موجود در این کشور با یک نگاه بسیجی همچون دوران دفاع مقدس قابل حل است.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پایان بیان داشت: برای حل همیشگی مشکلات اقتصادی و اجتماعی باید قبل از همه ساختار درون دولت و سازوکار اجرایی کشور اصلاح شود.

خبر تکمیلی متعاقباً اعلام می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد