686882_156
۱۰:۳۵ - شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۷

فرمانده انتظامی اصفهان مطرح کرد؛

اُنس با قرآن در تقویت روحیه ماموران پلیس موثر است

فرمانده انتظامی استان اصفهان، گفت: برای تقویت روحیه ماموران پلیس در انجام ماموریت ها از ظرفیت های معنوی همانند انس با قرآن در این مجموعه، استفاده می شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مهدی معصوم بیگی، روز شنبه، در آیین تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآن کریم نیروی انتظامی استان، به فعالیت های فرهنگی و قرآنی ویژه پرسنل و کارکنان نیروی انتظامی، اظهار کرد: این فعالیت ها در تامین نیاز معنوی و تقویت روحیه کارکنان اثر بخش بوده است.

وی تصریح کرد: از ظرفیت های معنوی همانند انس با قرآن در تقویت روحیه ماموران پلیس در انجام ماموریت ها استفاده می شود و کارکنان با استفاده از برنامه های فرهنگی و قرآنی شادابی و انگیزه بیشتر برای خدمات رسانی را کسب می کنند.

سردار معصوم بیگی، ادامه داد: فعالیت های معنوی در حفظ و صیانت روحیه ماموران وکارکنان نیروی انتظامی و کاهش آسیب های رویاروی ماموریت های پلیسی، یک نتیجه محسوس و موثری را به جای می گذارد.

این مقام انتظامی استان، یادآورشد: اجرای برنامه های قرآنی و مشارکت ماموران و کارکنان در این برنامه ها در تقویت روحیه و بازخورد عملکرد آن ها تازمان حاضر، موثر بوده و از این ظرفیت مهم برای عملکرد بهتر ماموران استفاده می شود.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، گفت: کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند تقویت باورهای دینی و ارزش های اسلامی است تا اینکه در فضای معنوی به امنیت اجتماعی برسیم.

انتهای پیام/ ت.ت