صفحه اصلی » اجتماعی » اُنس با قرآن در تقویت روحیه ماموران پلیس موثر است

فرمانده انتظامی اصفهان مطرح کرد؛

اُنس با قرآن در تقویت روحیه ماموران پلیس موثر است

فرمانده انتظامی استان اصفهان، گفت: برای تقویت روحیه ماموران پلیس در انجام ماموریت ها از ظرفیت های معنوی همانند انس با قرآن در این مجموعه، استفاده می شود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۵ - شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مهدی معصوم بیگی، روز شنبه، در آیین تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآن کریم نیروی انتظامی استان، به فعالیت های فرهنگی و قرآنی ویژه پرسنل و کارکنان نیروی انتظامی، اظهار کرد: این فعالیت ها در تامین نیاز معنوی و تقویت روحیه کارکنان اثر بخش بوده است.

وی تصریح کرد: از ظرفیت های معنوی همانند انس با قرآن در تقویت روحیه ماموران پلیس در انجام ماموریت ها استفاده می شود و کارکنان با استفاده از برنامه های فرهنگی و قرآنی شادابی و انگیزه بیشتر برای خدمات رسانی را کسب می کنند.

سردار معصوم بیگی، ادامه داد: فعالیت های معنوی در حفظ و صیانت روحیه ماموران وکارکنان نیروی انتظامی و کاهش آسیب های رویاروی ماموریت های پلیسی، یک نتیجه محسوس و موثری را به جای می گذارد.

این مقام انتظامی استان، یادآورشد: اجرای برنامه های قرآنی و مشارکت ماموران و کارکنان در این برنامه ها در تقویت روحیه و بازخورد عملکرد آن ها تازمان حاضر، موثر بوده و از این ظرفیت مهم برای عملکرد بهتر ماموران استفاده می شود.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، گفت: کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند تقویت باورهای دینی و ارزش های اسلامی است تا اینکه در فضای معنوی به امنیت اجتماعی برسیم.

انتهای پیام/ ت.ت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد