پلیس-2
۱۴:۴۳ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۹

اخبار انتظامی استان؛

توقیف سواری سانتافه با ۱۹۶ کیلو گرم تریاک در نائین/ کشف ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم چوب بلوط قاچاق در سمیرم

 فرمانده انتظامی استان از کشف مقدار ۱۹۶ کیلوگرم تریاک در بازرسی از یک سواری سانتافه و دستگیری سه سوداگر مرگ خبر داد.

به گزارش صاحب نیوز؛سردار مهدی معصوم بیگی گفت: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی شهید شرافت شهرستان نائین حین کنترل خودروها به یک دستگاه سواری سانتافه مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو مقدار 196 کیلو گرم تریاک که زیر صندلی های خودرو جاساز شده بود کشف شد .

این مقام انتظامی بیان کرد: در این رابطه سه سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سارق حرفه ای سیم برق حین سرقت دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از دستگیری یک سارق حرفه ای سیم برق حین سرقت و کشف 50 کیلو گرم سیم سرقتی خبر داد.

سرهنگ علی جعفری نژاد گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در شهرستان خمینی شهر، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران گشت انتظامی حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به شخصی که در حال حمل یک گونی بود مشکوک و او را دستگیر کردند.

این مسئول انتظامی اضافه کرد: در بازجویی از وسایل همراه متهم مقدار 50 کیلوگرم سیم برق سرقتی به ارزش 17 میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ جعفری نژاد ادامه داد: متهم به همراه پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سرقت اینترنتی از همکار لو رفت
فردی که اقدام به سرقت 40 میلیون ریال از حساب یکی از همکاران خود بصورت اینترنتی کرده بود توسط ماموران پلیس فتای استان شناسایی و دستگیر شد.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان بیان کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی ناشناس مبلغ 40 میلیون ریال بصورت اینترنتی از حساب او برداشت کرده بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

سرهنگ سید مصطفی مرتضوی بیان کرد: با انجام اقدامات تخصصی در فضای مجازی نهایتاً متهم که فردی 32 ساله و از همکاران نزدیک شاکی بود شناسایی و دستگیر شد.

این مسئول انتظامی افزود: متهم در مواجه با مدارک و مستندات پلیس چاره ای جز اعتراف نداشت و در بازجویی های انجام گرفته عنوان داشت با بدست آوردن اطلاعات حساب بانکی همکارش در فرصتی مناسب اقدام به برداشت از حساب او بصورت اینترنتی کرده است.

کشف 2 تن و 500 کیلوگرم چوب بلوط قاچاق در سمیرم
فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از کشف یک محموله چوب بلوط جنگلی قاچاق و دستگیری یک قاچاقچی چوب در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ غلامرضا براتی گفت: ماموران انتظامی شهرستان سمیرم حین کنترل خودروهای عبوری از محور یاسوج – سمیرم به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک و جهت متوقف کردن آن دستور ایست صادر کردند.

وی افزود: راننده خوردو به دستور ایست ماموران توجهی نکرد و فرار کرد که ماموران وارد عمل شدند و در یک عملیات ضربتی خودرو را متوقف کردند.

این مسئول انتظامی بیان کرد: در بازرسی از این خودرو مقدار دو هزار و 500 کیلو گرم چوب بلوط جنگلی قاچاق کشف شد.

سرهنگ براتی با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه افزود: در این خصوص پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد .

انتهای پیام/ت.ت