پلیس-2
۱۵:۰۴ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۳۰

اخبار انتظامی استان؛

سارق ۳ خودرو کم تر از ۲۴ ساعت دستگیر شد/ محموله میلیاردی لامپ خارجی به مقصد نرسید

با تلاش ماموران انتظامی شهرستان اصفهان، سارقی که سه دستگاه سواری را سرقت کرده بود کم تر از ۲۴ ساعت پس از آخرین سرقت شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت : در پی وقوع سه سرقت خودرو در یکی از مناطق شهر اصفهان، شناسایی و دستگیری عامل یا عوامل این سرقت ها در دستور کار ماموران کلانتری آن منطقه قرار گرفت.

وی افزود: ماموران یکی از گشت های انتظامی منطقه حین گشت زنی به یک خودروی عبوری مشکوک که پس از استعلام مربوطه مشخص شد این خودرو سرقتی است و وارد عمل شدند.

سرهنگ حسن یاردوستی بیان کرد: سارق در یک عملیات ضربتی دستگیر و در بازجویی های پلیس به سرقت دو خودروی دیگر نیز اعتراف کرد.

این مسئول انتظامی تصریح کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

اعتماد بی جا در فضای مجازی موجب هتک حیثیت خانوادگی شد
فردی که با ایجاد پروفایلی در یکی از شبکه های اجتماعی مجازی و درج تصاویر خصوصی و خانوادگی یکی از شهروندان باعث هتک حیثیت و آبروریزی وی شده بود توسط ماموران پلیس فتای استان شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ سیدمصطفی مرتضوی رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان بیان کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با ایجاد یک پروفایل غیراخلاقی در یکی از شبکه های اجتماعی مجازی و درج تصاویر شخصی و خانوادگی او موجب هتک حیثیت و آبروریزی وی شده بود بررسی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

این مسئول عنوان کرد: پس از بازجویی های انجام شده از شاکی و جمع آوری مدارک و مستندات ادله جرم، عامل این اقدام مجرمانه شناسایی و دستگیر شد .

وی افزود: متهم که مدتی قبل در فضای مجازی با شاکی آشنا می شود با ترفنده وعده ازدواج اعتماد شاکی را جلب و با فریب او تصاویر شخصی اش را اخذ و سپس در فضای مجازی منتشر کرده است.

سرهنگ مرتضوی بیان داشت : متهم در مواجهه با مدارک و مستندات پلیس صراحتاً به بزه انتسابی اعتراف و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

محموله میلیاردی لامپ خارجی به مقصد نرسید
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از کشف یک محموله لامپ خارجی به ارزش چهار میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ محمد حسین بابا کلانی گفت: ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کشنده هوو که ازجنوب کشور به مقصد تهران در حرکت بود مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: این خودرو حامل تعداد 950 کارتن لامپ ال ای دی خارجی بود که راننده آن مدارک مربوطه گمرکی را ارائه نداد.

این مسئول انتظامی بیان کرد: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان مربوطه چهار میلیارد ریال اعلام شده است.

سرهنگ باباکلانی اضافه کرد : در این رابطه راننده خودرو دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

جاساز 98 کیلو مواد افیونی در خودروهای صفر کیلومتر

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از کشف مقدار 98 کیلو و 800 گرم مرفین و تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ توسط ماموران ایستگاه بازرسی شهید شرافت شهرستان نائین خبر داد.

سرهنگ جهانگیر کریمی گفت : ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی شهید شرافت شهرستان نائین حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه تریلر خودرو بر که حامل تعدادی سواری صفر کیلومتر بود مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از خودروهای صفر کیلومتر مقدار 60 کیلو و 800 گرم مرفین و 38 کیلو گرم تریاک که زیر صندلی ها جاساز شده بود کشف شد .

این مسئول انتظامی با اشاره به اینکه این خودرو در شرق کشور بارگیری شده بود افزود: در این رابطه یک سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

انتهای پیام/ن