صفحه اصلی » ورزشی » زندگی سالم و پایدار در گرو رفتار منطقی ما با قوانین طبیعت است

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه کوهپایه:

زندگی سالم و پایدار در گرو رفتار منطقی ما با قوانین طبیعت است

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه کوهپایه گفت: باید با یک باور قلبی و با تمام وجود به پاکسازی، حفظ و حراست زمین که مادر همه ماست پرداخت تا زمین را که امانت الهی است به نسل آینده برای زندگی بهتر تحویل داده شود.

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۸ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ صبح امروز کوه گشت و پیاده روی کارکنان و پیشکسوتان فرهنگی اداره آموزش و پرورش منطقه کوهپایه در روستای تینجان جبل برگزار شد.

در این مراسم رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه کوهپایه تصریح کرد: توجه به پاکسازی و حفظ محیط زیست و توجه به معضلات زیست محیطی از اهم امور در کوه گشت است.

سعید صدری افزود: باید با یک باور قلبی و با تمام وجود به پاکسازی، حفظ و حراست زمین که مادر همه ماست پرداخت تا زمین را که امانت الهی ست به نسل آینده برای زندگی بهتر تحویل داده شود.

در حین این مراسم ولی الله صدری ریاست دبیرستان حافظ کوهپایه در گفتگو با خبرنگار اصفهان شرق با اشاره به برنامه مستمر کوه گشت اعضای آموزش پرورش منطقه کوهپایه گفت: فرهنگیان با توجه به اهمیت ورزش و استفاده از هوای پاک و داشتن بدن و روح سالم در این کوه گشت شرکت می کنند.

وی با اشاره به اهمیت محیط زیست افزود: وظیفه هر فردی است که برای حفظ محیط زیست تلاش کند و این وظیفه برای فرهنگیان مضاعف است.

در ادامه اصغر عزیزی از کارشناسان اداره آموزش پرورش منطقه کوهپایه حاضر در کوه گشت در گفتگو با اصفهان شرق اظهار کرد: با توجه به اهمیت طبیعت و محیط زیست بسیاری از فرهنگیان منطقه کوهپایه اعم از بازنشسته و شاغل در این برنامه شرکت کردند.

وی افزود: تمامی فرهنگیان امروز به پاکسازی محیط زیست این منطقه پرداخته و در راستای رسالت معلمی خود سعی کردند در این امر پیشقدم شده و حدیث نبوی (ص) النظافه من الایمان را در ایام رحلت نبی مکرم اسلام (ص) بطور عملی برای جامعه تداعی کنند.

مدیر روابط عمومی اداره آموزش پرورش منطقه کوهپایه گفت: حفظ محیط زیست یعنی حفظ زندگی، پس برای بهتر بودن زندگی باید در حفظ محیط زیست بکوشیم.

داود طاهری زندگی پایدار را در هماهنگی و سازگاری با طبیعت دانست و تصریح کرد: زندگی سالم و پایدار در گرو رفتار منطقی ما با قوانین طبیعت است و ما با حفظ محیط زیست میبایست روح تازه و نشاط را به زندگی تزریق کنیم.

در پایان این کوه گشت با تلاش حاضرین وبا شعار «حفظ محیط زیست حفظ زندگی» قسمتی از منطقه کوهستانی روستای تینجان جبل پاکسازی و زباله ها از محیط جمع آوری شد.

انتهای پیام/ اصفهان شرق

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 × دو =