پلیس1
۱۳:۴۰ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱

اخبار انتظامی استان؛

توقیف خودرو ام وی ام با ۲۷ کیلو گرم تریاک در نایین/ واژگونی تریلر دانگ فنگ ۲ کشته برجای گذاشت

فرمانده انتظامی شهرستان نائین از کشف بیش از ۲۷کیلوگرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه سواری ام وی ام و دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد.

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ صادق کاظم زاد گفت: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی شهید شرافت شهرستان نائین حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه سواری ام وی ام مشکوک و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نائین افزود: در بازرسی از این خودرو مقدار 27 کیلو و 50 گرم تریاک که در صندوق عقب خودرو جاساز شده بود کشف شد.

این مسئول انتظامی اضافه کرد: در این رابطه خودرو توقیف و یک نفر متهم دستگیر که  پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

برنده شدن در قرعه کشی شگرد کلاهبرداری

یک کلاهبردار حرفه ای که با ارسال پیامک های برای شهروندان با محتوی برنده شدن در قرعه کشی  و فریب آنان  حساب اشان را خالی می کرد  توسط ماموران پلیس فتای  استان شناسایی و دستگیر شد.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان بیان کرد: یکی از شهروندان با مراجعه به پلیس فتا اظهارکرد: روز قبل پیامکی از طرف فردی ناشناس مبنی بر برنده شدن در قرعه کشی دریافت کردم که از من خواسته شده بود برای دریافت جایزه با شماره وی تماس برقرارکنم.

سرهنگ سید مصطفی مرتضوی افزود:شاکی پس از تماس با آن فرد کلاهبردار، فریب خورده که برای دریافت مبلغ جایزه به عابر بانک مراجعه و با راهنمایی های متهم و شگرد خاص او پس از چند ثانیه متوجه می شود کل موجودی حساب وی تخلیه شده است.

رئیس پلیس فتای اصفهان ادامه داد: پس از تکمیل ادعای شاکی تحقیقات تخصصی پلیس آغاز که در نهایت متهم که ساکن یکی از استان های دیگر کشور بود  شناسایی و پس از هماهنگی قضائی دستگیر شد.

این مسئول انتظامی بیان کرد: متهم در مواجه با مدارک و مستندات پلیس صراحتاً به بزه انتسابی اعتراف  و همچنین به دو  مورد دیگر کلاهبرداری و سرقت از حساب با همین ترفند که در مجموع 120 میلیون ریال می باشد اعتراف کرد.

واژگونی تریلر دانگ فنگ 2 کشته برجای گذاشت

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از واژگون شدن یک دستگاه کامیون کشنده دانگ فنگ در محور اصفهان-نائین و فوت راننده و سرنشین آن خبر داد.

سرهنگ  جهانگیر کریمی گفت: ماموران پلیس راه اصفهان-نائین از واژگون شدن یک دستگاه تریلر کشنده دانگ فنگ در این محور روبروی روستای  جیلان آباد مطلع و بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی افزود: در اثر این حادثه رانندگی راننده و سرنشین کامیون به علت شدت جراحات وارد شده جان خود را از دست دادند.

سرهنگ کریمی خاطرنشان کرد: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان مربوطه عدم توانایی راننده کامیون در کنترل وسیله نقلیه به علت تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شده است.

این مسئول انتظامی از برخورد یک کامیون کشنده ولوو با سواری پژو در محور اصفهان-شیراز نیز خبر داد و گفت : متاسفانه در اثر این حادثه رانندگی  که به علت عدم توجه به جلو توسط راننده کامیون اتفاق افتاد راننده 45 ساله پژو در دم فوت کرد .

انتهای پیام/ن