صفحه اصلی » اجتماعی » هواشناسی ورزنه به ایستگاه تمام اتوماتیک تجهیز شد

رئیس اداره هواشناسی ورزنه:

هواشناسی ورزنه به ایستگاه تمام اتوماتیک تجهیز شد

رئیس اداره هواشناسی ورزنه، گفت: پیگیری اختصاص ایستگاه خودکار به این اداره در سال 95 با همکاری مدیرکل هواشناسی استان محقق شد و با ایستگاه خودکار و خرید تجهیزات نیز موافقت شده است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۰ - جمعه ۱۳۹۶/۰۹/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از اصفهان شرق، عصر پنجشنبه، امام جمعه شهر ورزنه اصفهان با حضور در اداره هواشناسی این شهر با فعالیت این مجموعه، آشنا شد.

رییس اداره هواشناسی در این دیدار، گفت: پیگیری در خصوص اختصاص ایستگاه خودکار به این اداره در سال 95 با همکاری مدیرکل هواشناسی استان محقق شد و با ایستگاه خودکار و خرید تجهیزات نیز موافقت شده است.

عبدالصمد جمالی، به پیگیری مستمر از اداره فنی و مهندسی تجهیزات اشاره و بیان کرد: اداره هواشناسی ورزنه از لحاظ تجهیز شدن به ایستگاه خودکار و تمام اتوماتیک 24 ساعته و اداری شدن ساعت کار آن جزء دومین ادارات استان است.

وی به آغاز به کار رسمی ایستگاه اشاره و افزود: آغاز به کار رسمی ایستگاه از روز چهارشنبه مورخ 10 آبانماه 96 همزمان با هفته پدافند غیر عامل انجام شد و کلیه پارامترهای جوی توسط سنسورهای ایستگاه خودکار در فاصله زمانی هر 10 دقیقه یکبار اندازه گیری و هر ساعت به مرکز سوئیچ اصفهان(هواشناسی فرودگاه)ارسال و بعد از کنترل به ستاد مرکزی (تهران) بصورت 24 ساعته ارسال می شود.

رئیس اداره هواشناسی ورزنه ضمن تشکر از مسئولان شهری خاطرنشان کرد: پیگیری، رایزنی و هماهنگی هایی با اعضای شورای اسلامی و شهردار در خصوص اخذ مجوز حفاری فیبر نوری با هزینه ای بالغ بر 120 میلیون ریال انجام شد.

جمالی افزود: با پیگیری هایی که صورت گرفت هزینه آماده سازی زمین، عوارض و صدور پروانه ساختمان و پایان کار به مبلغ یک میلیارد و 400 میلیون ریال به صورت اوراق به شهردار بابت بدهی این اداره پرداخت شد و تفاهمنامه ای با شهرداری در خصوص روکش آسفالت محوطه اداره منعقد شده است که امیدواریم هرچه زودتر به مر حله اجرا برسد.

وی در پایان ضمن تشکر از حضور امام جمعه ورزنه گفت: حضور مسئولان در اداره باعث دلگرمی و نگاه ویژه مسئولان در استان خواهد شد.

انتهای پیام/ اصفهان شرق/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد