صفحه اصلی » مذهبی » پیروزی جبهه مقاومت آفرینش افتخار جاودانه برای جهان اسلام بود/ جبهه مستکبران تحمل گسترش گفتمان انقلاب اسلامی را ندارد

سردار سلامی در اصفهان:

پیروزی جبهه مقاومت آفرینش افتخار جاودانه برای جهان اسلام بود/ جبهه مستکبران تحمل گسترش گفتمان انقلاب اسلامی را ندارد

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به شکست جبهه تروریستی تکفیری در منطقه، گفت: این مسئله آفرینش یک افتخار بزرگ و جاودانه برای جهان اسلام و نقطه پایان یک پدیده شوم بود.

تاریخ انتشار: ۱۶:۴۵ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۵

به گزارش صاحب‌نیوز،سرتیپ پاسدار حسین سلامی عصر امروز در گردهمایی بزرگ «شکوه پایداری» در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) اصفهان اظهار کرد: در ابتدا باید تشکیل و پایه‌گذاری شجره طیبه بسیج به‌فرمان حضرت امام خمینی (ره) را به همگان تبریک عرض کنیم.
پیروزی جبهه مقاومت آفرینش افتخار جاودانه برای جهان اسلام
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به شکست جبهه تروریستی تکفیری در منطقه، گفت: این مسئله آفرینش یک افتخار بزرگ و جاودانه برای جهان اسلام و نقطه پایان یک پدیده شوم بود.
وی بابیان اینکه این پیروزی زیباترین قطعه تاریخ پیروزی‌های مسلمانان بر فتنه و حیله‌گری‌های یهود، نصارا و کفار شد، اظهار کرد: آتش فتنه تکفیری برآمده از این حالات خاموش شد و این مهر پایانی بر آمال و آرزوهای راهبردی قدرت‌هایی چون آمریکا، اسراییل ، انگلیس و آل سعود است.
جبهه مستکبران تحمل گسترش گفتمان انقلاب اسلامی را ندارد
سردار سلامی شهادت امام حسین عسکری را تسلیت گفت و افزود: امام راحل می دانست که دشمنان اسلام پیروزی انقلاب اسلامی را همچون زمان صدر اسلام بر نخواهند تابید و برای جلوگیری از آن خدعه‌هایی زیادی را به کار خواهد بست.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه جبهه مستکبران تحمل گسترش گفتمان انقلاب اسلامی را ندارند، اظهار کرد: امام خمینی (ره) پیش‌بینی نبردهایی در مقیاس جهانی را درراه انقلابیون کرده بود.
وی خاطرنشان کرد: امام راحل اندیشه‌های خود را از اندیشه‌های قرآنی الهام گرفته بود و نهادی را تشکیل داد که ظرفی برای حضور همه زنان و مردان برای حفظ دین خدا باشد.
شناخت رهبر معظم انقلاب نسبت به نیرنگ های دشمن
سردار سلامی تأکید کرد: رهبر معظم انقلاب با نگاهی ژرف و درکی عمیق از نیرنگ‌های دشمنان ، شجره طیبه بسیج را تبدیل به درختی تنومند و پرثمر کرد که امروز شاهد ثمرات آن در اقصی نقاط جهان هستیم.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بسیجیان را ملائک روی زمین خواند و افزود: بسیجیان مؤمن به خدا و کافر به طاغوت هستند؛ بسیج مظهر پاکی و نشانه عمل صالح و بسیجیان نشانه همه فضائل یک انسان مؤمن هستند.
وی با بیان اینکه بسیج فرمول دفاع همه‌جانبه نظام و انقلاب در برابر انواع مخاطراتی است که انقلاب و اسلام را تهدید می‌کند ، اظهار کرد: روحیه ایثار، شجاعت، آزادی‌خواهی، کمک به مظلومان و مقابله با ظالمان و مستکبران جز شاخصه‌های بسیجی است.
سردار سلامی با اظهار اینکه بسیج با عبور از دل سختی‌ها و جنگ‌های عظیم تکامل‌یافته است، خاطرنشان کرد: آن زمانی که همه قدرت‌های بزرگ پشت رژیم بعث عراق قرار گرفتند تا شعله انقلاب را خاموش کنند همین بسیجیان بودند که در برابر آن‌ها سینه سپر کردند.
بسیج دژ محکم محرومان و مستضعفان در برابر مستکبران
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: شما بسیجیان از همه آمال دنیوی چشم پوشیده و با تکیه‌بر احکام الهی لباس رزم پوشیده و لشکر دشمن را از میهنمان دور کردید؛ شما کلام مولای متقیان را شنیده بودید که فرموده بودند اگر دشمن در عمق سرزمینی پای بگذارد آن ملت ذلیل می‌شود.
وی با بیان اینکه شما دژ محکم محرومان و مستضعفان شدید، گفت: شما با تبعیت از فرمان پیشوا و امام بزرگوار انقلاب اسلامی بدون خستگی به تعقیب دشمن پرداخته و آن‌ها را که مسلح به سلاح روسی، هواپیمای فرانسوی، توپ‌های اتریشی، دلارهای نفتی عربستان و تفکر سیاسی آمریکا از سرزمین مقدسمان بیرون کردید.
سردار سلامی این مسئله را مایه شرف و افتخاری جاودانه برای بسیجیان عنوان کرد و گفت: اگر بسیجیان آن روزها لباس جهاد بر تن نکرده بودند و برای عزت، آبرو، اقتدار و سربلندی مسلمانان و ملت عزیزمان شرف جهاد و شهادت را برنمی‌گزیدند به‌طورقطع ملت ما لباس ذلت بر تن می‌کرد.
وی تأکید کرد: بسیجیان با این کار بر قامت ملت ایران لباس عزت پوشاندند.
سیج جریان زنده و مواج از انسان‌های با اخلاص و فداکار است
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با فرستادن درود بر شرف و جوانمردی ملت ایران، اظهار کرد:بسیجیان از کربلا درس گرفتند؛ بسیج همان حضور نصرت‌های الهی است که در جنگ بدر با نام ملائک از آسمان نازل شدند و امروز در این دوره با چهره زنان و مردان مؤمن شکوه انقلاب و ملت شده‌اند.
وی تأکید کرد: بسیج جریان زنده و مواج از انسان‌های با اخلاص و فداکار است که در هر صحنه‌ای از صحنه‌های انقلاب و نظام همانند خورشید می‌درخشد.
سردار سلامی با بیان اینکه هر جنگی که توسط دشمن طرح‌ریزی شد، بسیجیان همانند کوهی از آرامش در مقابل آن ایستادند، گفت: بسیجیان با صلابت خود اجازه تحقق هیچ‌یک از آرزوهای دشمن را ندادند و شکست خوردن را به آن‌ها و به ملت ایران پیروز شدن را آموختند.
بسیجیان علی رغم محاصره علمی، مرزهای دانش‌های نوین را شکستند
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اظهار اینکه بسیجیان الگویی از پیروزی‌های پرافتخار را به جهان اسلام تعلیم دادند، گفت: درود خداوند بر دریای بی‌انتها و جوشان بسیج، در زمانی که دشمن ما را محاصره علمی کرد، بسیجیان در میانه این میدان ایستادند و مرزهای دانش‌های نوین را شکستند.
وی خاطرنشان کرد: بسیجی‌های ما توانستند دل اتم را بشکافند و کشور ایران را به فناوری‌های هسته‌ای مجهز کنند، بسیجیان کسانی بودند که در خیابان‌های تهران توسط عوامل رژیم صهیونیستی و آمریکا ترور و شهید شدند.
سردار سلامی افزود: این دانشمندان برجسته بسیجی بودند که توانستند علی‌رغم اراده قدرت‌های بزرگ ایران را به‌صف کشورهای دارای توانمندی هسته‌ای منتقل کنند.
انتهای پیام/پ

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد