صفحه اصلی » ورزشی » رزمی‌کاران شهرضا عناوین برتر مسابقات جام شهید همت را کسب کردند

در بخش هنرهای نمایشی، فایت و رقابتهای رینگی؛

رزمی‌کاران شهرضا عناوین برتر مسابقات جام شهید همت را کسب کردند

عضو هیئت رییسه ورزشهای رزمی استان اصفهان، گفت: رزمی‌کاران شهرضا عناوین برتر مسابقات جام شهید همت در بخشهای هنرهای نمایشی، فایت و رقابتهای رینگی را کسب کردند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۰۰ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۶

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا مناقبی شامگاه یکشنبه، در مراسم اختتامیه نخستین دوره مسابقات فایت رنجر قهرمانی استان اصفهان که در سالن شهید طحانی شهرضا برگزار شد، اظهار کرد: این دور از مسابقات در سبک نینجا رنجر برای اولین بار در استان اصفهان، به مناسبت هفته بسیج و با نام جام شهید همت در دو استایل برگزار شد.

وی با اشاره به برگزاری بخش فایت این مسابقات در سه رده سنی بزرگسالان و جوانان و نوجوانان، عنوان کرد: در این بخش مسابقات رده سنی بزرگسالان و جوانان بر روی رینگ و مسابقات رده سنی نوجوانان بر روی تاتامی با حضور ۱۲۰ ورزشکار از شهرهای مختلف استان اصفهان برگزار شد.

عضو هیئت رییسه ورزشهای رزمی استان اصفهان در تشریح نتایج به دست آمده در بخش فایت این رقابتها، عنوان کرد: در رده نوجوانان این بخش تیمهای شهرضا اصفهان و هرند به ترتیب حائز عناوین اول تا سوم شدند.

مناقبی ادامه داد: در مجموع سه رده سنی در بخش فایت این رقابتها شهرضا با ۱۴طلا،۱۴نقره و ۱۹برنز عنوان اول، تیم اصفهان با ۱۱طلا، ۱۰ نقره و ۱۴ برنز عنوان دوم و هرند با دو برنز عنوان سوم را کسب کردند.

وی گفت: استایل هنرهای نمایشی این رقابتها در چهار رده سنی و با حضور ۱۲۸ ورزشکار از شهرهای مختلف استان برگزار شد.

عضو هیئت رییسه ورزشهای رزمی استان اصفهان، در ادامه درخصوص عناوین کسب شده در بخش هنرهای نمایشی این مسابقات، بیان کرد: در رده نوجوانان این بخش شهرضا، هرند و بهارستان عنوان اول تا سوم، در رده سنی جوانان هرند، شهرضا و نجف آباد عنوان‌های اول تا سوم و در رده بزرگسالان نیز شهرضا، هرند و اصفهان عنوان‌ای اول تا سوم را کسب کردند.

مناقبی در تشریح جدول رده بندی سه گروه سنی بخش هنرهای نمایشی این رقابتها، اظهار کرد: در این بخش تیم شهرضا با کسب ۱۴ طلا، ۱۳نقره و پنج برنز در جایگاه اول، تیم هرند با کسب شش طلا، سه نقره و سه برنز در جایگاه دوم، تیم اصفهان با پنج برنز در جایگاه سوم و تیم نجف آباد با سه برنز در جایگاه چهارم قرار گرفتند.

وی گفت: در بخش رقابتهای رینگی این دور از رقابتها و در رده جوانان تیمهای شهرضا، اصفهان و هرند به ترتیب عناوین اول  تا سوم و در رده بزرگسالان تیمهای اصفهان و شهرضا به ترتیب عناوین اول و دوم را کسب کردند.

عضو هیئت رییسه ورزشهای رزمی استان اصفهان، با بیان اینکه این مسابقات برای اولین بار بر روی رینگ در دو رده سنی بزرگسالان و جوانان و دو تاتامی دیگر برگزار شد اظهار کرد: هیئت ورزشهای رزمی استان، اداره ورزش و جوانان شهرضا، جمعیت هلال احمر شهرستان، سبک نینجا رنجر استان اصفهان و مربی و ورزشکاران باشگاه اتحاد تریلر در برگزاری این مسابقات همکاری کردند.

انتهای پیام/شهرضانیوز/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد