صفحه اصلی » اجتماعی » برگزاری همایش مشاوره کنکور در شهرضا/ این برنامه در کشور بی سابقه است

مدیر آموزش و پرورش شهرضا خبرداد؛

برگزاری همایش مشاوره کنکور در شهرضا/ این برنامه در کشور بی سابقه است

مدیر آموزش و پرورش شهرضا، گفت: همایش مشاوره ای آموزشی و پرورشی برای دانش آموزان مقاطع دهم، یازدهم و دوازدهم کل مدارس شهرستان به همراه اولیا و کادر آموزشی و پرورشی این دانش آموزان درشهرضا برگزار می شود.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۱ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ محمود رستگار، در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به برگزاری همایش مشاوره ای آموزشی و پرورشی دانش آموزان، اولیا دانش آموزان و کادر آموزشی و پرورشی در شهرضا، اظهار کرد: این همایش امروز از ساعت هشت صبح در تالار فجر شهرضا شروع شده است که در چهار روز برگزار می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرضا تصریح کرد: امروز صبح تا ظهر دانش آموزان کنکوری دختر همه مدارس سطح شهرستان در همایش حضور دارند و بعد از ظهر امروز نیز تمام دانش آموزان پسر کنکوری شهرستان در همایش شرکت می کنند.

وی ادامه داد: از ساعت پنج و 30 دقیقه عصر امروز تا ساعت هفت نیز اولیا دانش آموزان کنکوری در همایش شرکت می کنند، که آگاه سازی های لازم برای آشنایی با شرایط دانش آموزان این خانواده ها صورت می گیرد.

رستگار با بیان اینکه روز آینده مشاوره دانش آموزان مقطع یازدهم را پیگیری می کنیم، خاطرنشان کرد: سانس های این همایش نیز به صورت تفکیکی صبح برای دختران و عصر برای پسران پیگیری می شود.

این مسئول، افزود: عصر پنجشنبه نیز در خدمت خانواده های دانش آموزان پایه یازدهم برای آگاه سازی در رابطه با شرایط دانش آموزان این مقطع برگزار خواهدشد.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری کارگاه های آموزشی برای مدیران، مشاوران، معاونان آموزشی و معاونان پرورشی کل شهرستان توسط استادان تهران نیز از دیگر برنامه های این همایش بزرگ است.

رستگار بیان کرد: این کارگاه ها روز جمعه در سالن های مدارس سطح شهر برگزار خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرضا با اشاره به برنامه های آخرین روز از این همایش، اظهار کرد: روز شنبه هم، آموزش ها برای دانش آموزان پایه دهم شهرستان پیگیری خواهد شد.

وی اظهار کرد: این همایش برای دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم، اولیا این دانش آموزان، کل مشاوران منطقه شهرضا، کل مدیران منطقه شهرستان در این مقطع و کل معاونان پرورشی و آموزشی برگزار خواهد شد که یک اقدام بی سابقه در سطح کشور است.

انتهای پیام/ شهرضلا نیوز/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99