صفحه اصلی » اجتماعی » برگزاری همایش مبارزه با دیابت در شهرضا/ بیش از یک هزار و 300 کیلوگرم انواع موادغذایی فاسد در شهرستان معدوم شد

رئیس مرکز بهداشت شهرضا خبرداد؛

برگزاری همایش مبارزه با دیابت در شهرضا/ بیش از یک هزار و 300 کیلوگرم انواع موادغذایی فاسد در شهرستان معدوم شد

رئیس مرکز بهداشت شهرضا گفت: در طی سه ماه گذشته کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرضا در ساعات اداری و غیر اداری در بازدید مشترک با کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت بیش از یک هزار و 300 کیلوگرم انواع موادغذایی، خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی تاریخ گذشته وغیرمجاز را کشف، توقیف و معدوم کرند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۵۳ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۸

به گزارش صاحب نیوز؛حجت الله موسوی در حاشیه برگزاری همایش مبارزه با دیابت در گفت و گو با شهرضانیوز با اشاره به بیماری دیابت و نیز راه حل های مناسب برای مقابله با این بیماری، گفت: به دلیل اهمیت این بیماری همایش مبارزه با دیابت در شهرستان شهرضا برگزارشد.

رئیس مرکز بهداشت شهرضا با بیان اینکه این همایش با هدف اگاه سازی جامعه در مورد این بیماری عصر دیروز در تالار سرو مجموعه شهید مدرس شهرضا برگزار شد، عنوان کرد: شرکت نوونوردیسک با شبکه بهداشت شهرضا در برگزاری همایش همکاری کرد.

وی با اشاره به حضور مسئولان شبکه بهداشت شهرضا، سفیران سلامت و رابطین سلامت ادارات در این همایش، عنوان کرد: بیماران دیابتی با روش های درست مقابله با این بیماری در این همایش آشنا شدند.

موسوی خاطرنشان کرد: در این همایش  ضمن انجام ارزیابی خطر شرکت کنندگان با اندازه گیری فشارخون، قند و کلسترول ناشتا توسط مراقبان و کارشناسان مبارزه با بیماری ها، پمفلت های آموزشی توزیع، شرکت کنندگان با صبحانه سالم پذیرایی شدند.

وی در رابطه با دیگر اقدامات شبکه بهداشت شهرضا، اظهار کرد: طرح شهید دکتر رهنمون به مناسبت هفته بسیج در روستای هونجان برگزارشد و بیماران شناسایی شده در این روستا که نیازمند ارجاع به متخصص داخلی بودند، با اعزام پزشک متخصص داخلی به روستا و استقرار در مرکز ارائه خدمات سلامت روستایی مورد معاینه و ویزیت رایگان قرار گرفتند.

رئیس مرکز بهداشت شهرضا همچنین گفت: در طی سه ماه گذشته کارشناسان بهداشت محیط  مرکز بهداشت شهرضا در ساعات اداری و غیر اداری در بازدید مشترک با کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت بیش از یک هزار و 300 کیلوگرم انواع موادغذایی، خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی تاریخ گذشته وغیرمجاز را کشف، توقیف و معدوم کرند.

انتهای پیام/گ.ف

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99