صفحه اصلی » اجتماعی » تیم صدف نایب قهرمان مسابقات توانخواهان شهرضا شد

یک مسئول در توانبخشی شهید مدرس شهرضا خبر داد:

تیم صدف نایب قهرمان مسابقات توانخواهان شهرضا شد

یک مسئول توانبخشی شهید مدرس شهرضا، گفت: تیم صدف از دختران توانخواه مرکز توانبخشی شهید مدرس عنوان نایب قهرمانی مسابقات ورزشی توانخواهان این شهرستان را کسب کردند.

تاریخ انتشار: ۰۸:۲۵ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ فاطمه لله‌ گانی، در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری، اظهار کرد: هیئت بیماران خاص و پیوند اعضا شهرضا اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی بین دو گروه بانوان و آقایان توانخواه شهرستانهای شهرضا و دهاقان کرد.

وی تصریح کرد: این مسابقه بین توانخواهان مراکز صدف و آوا از مرکز توانبخشی شهید مدرس مدرس، افق یک و دو، مهرگان یک و دو، پراور و نور دهاقان در چهار رشته طناب کشی دو و میدانی و دارت و شطرنج برگزار شد.

مسئول فنی کارگاههای تلیدی مرکز توانبخشی شهید مدرس شهرضا، بیان کرد: بر اساس جدول رده بندی پایانی این رقابتها در بخش آقایان توانخواه در رشته طناب کشی مرکز نور دهاقان عنوان قهرمانی، در رشته دو میدانی مراکز نور مهرگان و افق به ترتیب عناوین اول تا سوم و در رشته دارت مراکز نور و مهرگان به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

لله گانی ادامه داد: در بخش زنان توانخواه نیز در قسمت طناب کشی مراکز پراور و شهید مدرس صدف عناوین اول و دوم، در رشته دو میدانی مراکز آوا و صدف از شهید مدرس عناوین اول و دوم، در رشته دارت مراکز آوا و صدف از شهید مدرس عناوین اول و دوم و در رشته شطرنج مرکز پراور عناوین اول و دوم را به خود اختصاص دادند.

انتهای پیام/شهرضانیوز/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99