صفحه اصلی » مقاومت » رزمایش مشترک ارتش و بسیج در کاشان/ وحدت نیروهای مسلح روز به روز بیشتر می‌شود

به میزبانی ارتش در حال برگزاری است؛

رزمایش مشترک ارتش و بسیج در کاشان/ وحدت نیروهای مسلح روز به روز بیشتر می‌شود

رزمایش مشترک گروه موشکی ۸۴۰ پادگان شهید کبریایی ارتش آران و بیدگل با گردان بیت المقدس حوزه دو امام حسن مجتبی(ع) ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان، در حال برگزاری است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۵ - جمعه ۱۳۹۶/۰۹/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ رزمایش مشترک گروه موشکی ۸۴۰ پادگان شهید کبریایی ارتش آران و بیدگل با گردان بیت المقدس حوزه دو امام حسن مجتبی(ع) ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان، که شامگاه پنجشنبه در حسینیه شهدای پادگان شهید کبریایی آغاز شد، هم اکنون در حال برگزاری است.

فرمانده گروه موشکی ۸۴۰ پادگان شهید کبریایی ارتش آران و بیدگل، در حاشیه این رزمایش، خاطرنشان کرد: گرچه دشمن درصدد ایجاد اختلاف و تفرقه بین نیروهای مسلح؛ سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و بسیج است، اما روز به روز ارتباط، تعامل، وحدت و همکاری این نیروها با یکدیگر افزایش می‌یابد و این رزمایش، نمونه بارزی از اتحاد و همکاری ارتش و سپاه است.

امیر مجتبی مصطفی زاده، ضمن ابراز خشنودی و تشکر از بسیج برای برگزاری رزمایش مشترک در محل پادگان شهید کبریایی ارتش، افزود: تعامل روزافزون نیروهای مسلح، مایه ناامیدی دشمن است.

سرهنگ مرتضی عمومهدی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان نیز، در حاشیه این برنامه مشترک، پیاده‌روی شبانه، تمرین زندگی در شرایط سخت، جهت‌یابی و ستاره‌شناسی، انجام انفجارات، عملیات تأخیری، کمین و ضد کمین و پدافند دورادور را از جمله برنامه‌های این رزمایش برشمرد و افزود: امروز نیز ادامه این رزمایش و میدان تیر تخصصی توسط رزمندگان گردان بیت المقدس در حال اجرا است.

شایان ذکر است، افتتاحیه این رزمایش مشترک، بعد از نماز مغرب و عشای شامگاه پنجشنبه ۹ آذرماه در حسینیه شهدای پادگان شهید کبریایی ارتش آغاز شد و قرائت زیارت عاشورا، ارائه گزارش از سروان آرامش؛ فرمانده حوزه دو امام حسن مجتبی(ع) در خصوص نحوه اجرای رزمایش و برنامه‌های این گردان، بخشی از این افتتاحیه بود.

مسئولان شوراهای تامین آران و بیدگل و کاشان، در این مراسم از فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی برای برپایی این رزمایش مشترک تجلیل کردند.

انتهای پیام/ کاشان اول/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد