صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » اجرای پروژه سنکرون سازی فرستنده های رادیویی در خوروبیابانک

مدیرکل صدا و سیمای اصفهان خبر داد:

اجرای پروژه سنکرون سازی فرستنده های رادیویی در خوروبیابانک

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان گفت: با اجرای پروژه تقویت سیگنال های رادیویی و سنکرون سازی فرستنده ها در منطقه چاهملک، مردم شهرستان خوروبیابانک برای استفاده از شبکه های رادیویی سراسری نیاز به تغییر موج نخواهند داشت.

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۱ - جمعه ۱۳۹۶/۰۹/۱۰

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیر خورف مسعود احمدی افزادی پس از خطبه های نماز جمعه خور، در سخنانی با اشاره به اجرای مراحل پایانی دیجیتال سازی شبکه های تلویزیونی در شهر خور، افزود: با اجرای پروژه تقویت سیگنال های رادیویی و سنکرون سازی فرستنده ها در منطقه چاهملک، مردم شهرستان خوروبیابانک برای استفاده از شبکه های رادیویی سراسری نیاز به تغییر موج نخواهند داشت.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهانف افزود: نقاط ضعف پوشش رادیویی در منطقه با این پروژه رفع خواهد شد و با بررسی نقاط ضعف سیگنال رسانی تلویزیونی و دیجیتال در سطح شهرستان مشکل پوشش تلویزیونی نیز حل خواهد شد.

وی با اشاره به وسعت شهرستان خوروبیابانک، اظهار کرد: شهرستان خوروبیابانک که کیلومتر ها از مرکز استان دور است نیازمند عملکرد رسانه ای از نظر تولید محتوا با وجود ظرفیت بالای منطقه است.

احمدی افزادی، خاطرنشان کرد: شهرستانی که در سفرنامه های ناصر خسرو و ابن بطوطه از ریشه های تاریخی، فرهنگی، مذهبی مردم به کررات یاد شده است با توجه به عظمت استان اصفهان در قلب ایران نیازمند توجه بیشتری است.

وی با اشاره به جاذبه های فرهنگی و گردشگری شهرستان خوروبیابانک گفت: شهرستان هایی مانند خوروبیابانک با وسعت بسیار زیاد خود توانایی معرفی انواع جاذبه های ایران اسلامی به گردشگران را دارند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اصفهان، معرفی بزرگان، علما و کسانی که استادان به نام اساتید حوزه های علمیه بوده اند، اندیشمندان و کارآفرینان را از ضروریات کار رسانه ای عنوان کرد و افزود: برای پخش محتوای تولیدی معرفی بزرگان و مشاهیر شهرستان، در شبکه اصفهان و شبکه های سراسری فرصت های بیشتری در نظر خواهیم گرفت تا بتوانیم غیرت انقلابی، مردمی و هویت فرهنگی، اسلامی و شیعی مردم این خطه را به تصویر بکشیم.

انتهای پیام/ سفیر خور/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد