صفحه اصلی » سیاسی » گزارش 100 روزه باید منطبق بر واقعیت ها باشد/ مردم آمار مسئولان را با وضعیت معیشت خود می‌سنجند

امام جمعه شهرضا:

گزارش 100 روزه باید منطبق بر واقعیت ها باشد/ مردم آمار مسئولان را با وضعیت معیشت خود می‌سنجند

امام جمعه شهرضا، گفت: اینکه مسئولان گزارش 100 روزه بدهند خوب است اما این گزارشها باید منطبق بر واقعیات جامعه باشد، مردم آمارهای ارائه شده مسئولان را با وضعیت معیشت خود می‌سنجند و درباره درستی یا نادرستی آن قضاوت می‌کنند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۴ - جمعه ۱۳۹۶/۰۹/۱۰

به گزارش صاحب نیوز به نقل از شهرضانیوز، حجت الاسلام سیف الله یعقوبی، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرضا که در مسجد صدیقه طاهره این شهرستان برگزار شد، با اشاره به در پیش بودن 16 آذر و روز دانشجو، اظهار کرد: سال 32 دو نفر از دانشجویان در خاک و خون غلطیدند، ما باید تاریخ ایران را مطالعه کنیم زیرا ممکن است تاریخ تکرار شود.
وی با اشاره به بخشهایی از سخنان رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: باید در همه عرصه ها از حضور و توان نیروهای جوان و تحصیلکرده استفاده شود، زیرا تلفیق تجارب گذشته و کارآمدی جوانان می تواند مشکلات بسیاری را حل کند.
امام جمعه شهرضا بیان کرد: دانشجویان باید جهاد علمی، بصیرت و آرمانگرایی داشته باشند و حفظ عقاید دینی و معنویت را سرلوحه کار خود قرار دهند.
حجت الاسلام یعقوبی در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار کرد: حفظ دیانت و اساس اسلام در شرایط فعلی نیازمند وحدت مسلمانان است، این مسئله هم در عرصه‌های داخلی وجود دارد و هم در بخشهای خارجی به همین دلیل مسئولان باید مراقب گفتار و کردار خود باشند.
وی ادامه داد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسراییل همیشه به دنبال ایجاد و تقویت اختلافات بین مسلمانان بود‌ه‌اند تا به این وسیله اهداف خود را دنبال کنند اما امام خمینی(ره) با انتخاب هفته وحدت بخش زیادی از این دسیسه‌ها را ناکام گذاشت.
امام جمعه شهرضا در ادامه افزود: مسئولان باید از طرح همه مباحث در صداوسیما خودداری کنند و بدانند مطرح کردن اختلاف مسئولان در جامعه نتیجه ای جز آسیب به کشور و اسلام و نظام ندارد.
حجت الاسلام یعقوبی، تأکید کرد: مردم باوجود همه معضلاتی که در اقتصاد و معیشت خود دارند باز هم به مبانی انقلاب پایبند هستند و به زندگی خود ادامه می‌دهند اما برخی از مسئولان با طرح مباحثی در جامعه باعث اختلاف افکنی و تشدید ناهنجارها می‌شوند.
وی همچنین تأکید کرد: اینکه مسئولان گزارش 100 روزه بدهند خوب است اما این گزارشها باید منطبق بر واقعیات جامعه باشد، مردم آمارهای ارائه شده مسئولان را با وضعیت معیشت خود می‌سنجند و درباره درستی یا نادرستی آن قضاوت می‌کنند.
امام جمعه شهرضا در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به بخشهایی از تحولات منطقه غرب آسیا، اظهار کرد: سردمداران کفر و شرک، به دنبال تخریب جایگاه اسلام و از بین بردن مبانی این آیین نجات بخش هستند.
حجت الاسلام یعقوبی تصریح کرد: حکومت خودخوانده داعش با نام اسلام، این دین الهی را بدنام می کرد زیرا با مضامین اسلامی اقدام به کشتار بی رحمانه زنان و کودکان و تخریب شهرها می کرد.
وی گفت: محور شرارت در منطقه کشور عربستان سعودی و اسراییل هستند که با همکاری آمریکا بزرگترین جنایات را انجام می‌دهند.

انتهای پیام/شهرضانیوز/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99